פרסומת
דלג

ערבים תקפו יהודי שניסה לסייע למסתנן

מאת: עומר כרמון ● 5/6/2015 22:37 ● ערב ערב 2064
כתב אישום חמור הוגש השבוע נגד צעיר ערבי בן 19, המתגורר לאחרונה באילת. הוא וחברו הערבי תקפו במוטות ברזל בטיילת את התייר היהודי ממקסיקו, משה מזרחי, המתגורר בירושלים וניסה לסייע למסתנן שאוים על ידם. המשטרה ציינה כי מדובר בתקיפה אכזרית במיוחד, שרק בדרך נס לא הסתיימה במוות
ערבים תקפו יהודי שניסה לסייע למסתנן

האירוע הקשה התרחש לאחר חצות. הנאשם וחברו הקטין הלכו בטיילת כשבידיהם מוטות ברזל. הנאשם הבחין במסתנן והורה לקטין לבקש ממנו סיגריה. המסתנן סירב, והנאשם והקטין קיללו אותו והניפו את מוטות הברזל בצורה מאיימת. תייר מירושלים ששהה במקום והבחין בנעשה, ביקש מהנאשם והקטין להפסיק את מעשיהם. הנאשם ענה לו: 'בוא, בוא. אני מזיין אותך. אני מראה לך מי אני'. התייר הוציא את מכשיר הטלפון שלו והחזיקו בידו, ואז, הנאשם והקטין הכו אותו בראשו ובכל חלקי גופו באמצעות מוטות הברזל. כשהתייר נפל על הארץ, המשיכו לבעוט בראשו ולהכותו. לזירה הגיע חבר נוסף של הנאשם, גם הוא ממוצא ערבי, שבעט בתייר בגופו, בראשו, דרך על ראשו ונמלט מהמקום. הנאשם והקטין עזבו את הטיילת והשאירו את התייר פצוע ומדמם. הוא פונה לבית החולים 'יוספטל' לקבלת טיפול רפואי והדבקת החתכים בראשו.

בכתב האישום נטען כי הנאשם ניסה לשבש את החקירה, כשמסר תחילה לשוטרים פרטים שקריים. קודם לכן איים על הקטין: 'אם תלשין, אתה מת', ודרש ממנו לקחת עליו את האחריות לתקיפה החמורה.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש