פרסומת
דלג

הגנו על התינוקת והכלב והותקפו באכזריות

מאת: עומר כרמון ● 19/6/2015 23:24 ● ערב ערב 2711
תושב העיר, בן 44, נעצר השבוע בחשד כי הכה את אשתו, מכיוון שהעירה לו על כך שהוא מכה את הכלב במקל. המשטרה: "הסיבה למכות היא התעללות בלתי פוסקת מצד החשוד בכלבה של בני הזוג שנמצא בדירה. החשוד הכה בהתחלה את הכלב באמצעות אותו מקל, הוא גם לא מכחיש את זה". תושב העיר, בן 46, הואשם השבוע כי הכה את אשתו, לה הוא נשוי חמש שנים, מכיוון שביקשה ממנו שיאחז את בתם הפעוטה בעדינות
הגנו על התינוקת והכלב והותקפו באכזריות

תושב העיר, בן 44, נעצר השבוע בחשד כי הכה את אשתו מכיוון, שהעירה לו על כך שהוא מכה את הכלב במקל. החשוד בתגובה, הטיח את ראשה של אשתו בקיר, הכה אותה במקל בו הוא נוהג להכות את הכלב, וגרם לה לחבלות. נציג המשטרה אמר בדיון להארכת מעצרו של החשוד: "הסיבה למכות היא התעללות בלתי פוסקת מצד החשוד בכלב של בני הזוג שנמצא בדירה. החשוד הכה בהתחלה את הכלב באמצעות אותו מקל, הוא גם לא מכחיש את זה. כשהיא רצתה לקחת את הכלב ולהסתיר אותו, כי זו לא פעם ראשונה, הוא הטיח את ראשה בקיר, הכה אותה במקל שנשבר עליה וגרם לה לחבלות".

בעקבות האירוע האלים, הגיע לדירת בני הזוג פקח של האגף לשירות וטרינרי בעירייה. הוא מצא כי הכלב בריא ואינה סובלת מסימני חבלות. עם זאת, מדובר בכלב מסוכן שאינו מעוקר, ובכוונת האגף הווטרינרי לטפל בנושא.

"ישליך לרצפה את התינוקת"


תושב העיר, בן 46, הואשם השבוע כי הכה את אשתו, לה הוא נשוי חמש שנים, מכיוון שביקשה ממנו שיאחז את בתם הפעוטה בעדינות. בתגובה, כשהפעוטה עדיין בידיו, בעט הנאשם באשתו והפילה לרצפה על ברכיה. היא מספרת כי בן זוגה איים עליה מספר פעמים בעבר כי ישליך לרצפה את התינוקת. כמו כן איים לשפוך עליה חומצה ולהפעיל את קשריו בהודו, כדי שבני משפחתה המתגוררים שם יירצחו. נגד הנאשם הוגש בעבר כתב אישום על תקיפת אשתו ופציעתה, אבל אז הסתפק בית הדין בסגירת התיק ללא הרשעה עם צו לעבודות שירות לתועלת הציבור.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש