פרסומת
דלג

האב הצליף בבנו בחגורה והסביר: "כאבו לי השיניים"

מאת: עומר כרמון ● 3/7/2015 15:29 ● ערב ערב 2064
תושב העיר, בן 40, נעצר השבוע בחשד כי הכה בחגורה עם אבזם מברזל את בנו בן ה-9 וגרם לו לחבלות. הבן סיפר כי אביו נוהג לתקוף אותו בהזדמנויות רבות, לאיים עליו ואף לשבור חפצים בבית כשהוא כועס. תושב העיר בן 53 נעצר השבוע בחשד שהכה את אשתו וילדיו. נציג המשטרה: "הוא הכה את הילד, הילד ברח ממנו, נכנס בחלון זכוכית ונפצע ברגל. מדובר במסכת התעללות ומשטר טרור שהאב הטיל בבית"
האב הצליף בבנו בחגורה והסביר: ''כאבו לי השיניים''

תושב העיר, בן 40, נעצר השבוע בחשד כי הכה בחגורה עם אבזם מברזל את בנו בן ה-9 וגרם לו לחבלות. הבן סיפר כי אביו נוהג לתקוף אותו בהזדמנויות רבות, לאיים עליו ואף לשבור חפצים בבית כשהוא כועס. נציג המשטרה אמר בדיון להארכת מעצרו של האב: "מהחקירה עולה שהאב ממש צלף בו מספר פעמים. מעבר לכך, גם בעבר היה מכה אותו, תופס אותו בחוזקה, מעקם את ידיו. החשוד טוען שהיה לו כאב שיניים והילד עצבן אותו. הספקנו לצרף עדויות של עובדות סוציאליות, יועצת בית הספר ומורות".

הילד הועבר למשפחת אומנה. אמו נחקרה באזהרה בחשד כי ידעה על ההתעללות בילד ולא דיווחה. בא כוחו של החשוד ציין בבית המשפט, כי לאב אין עבר פלילי. הוא מודה כי במקרה אחד הכה את בנו על מנת לחנכו, אך טוען בתוקף שלא היה זה עם אבזם הברזל של החגורה. האב שוחרר בערבות ונאסר עליו ליצור קשר בחודש הקרוב עם אשתו או הבן.

"משטר טרור"


תושב העיר בן 53 נעצר השבוע בחשד שהכה את אשתו וילדיו. נציג המשטרה אמר בדיון להארכת מעצרו: "מדובר בתיק מאוד חמור. עולה מחומר החקירה שהחשוד נהג באופן קבוע להכות את אשתו, את ילדיו. הלילה היה שוב אירוע כזה, כאשר בזמן שהחשוד מכה את הילד, הילד ברח ממנו, נכנס בחלון זכוכית ונפצע ברגל. מדובר במסכת התעללות ומשטר טרור שהחשוד מטיל בבית". בת זוגו של החשוד הגישה נגדו בעבר תלונות למשטרה על אלימות, ולחובתו הרשעה בגין תקיפת בת זוג.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש