פרסומת
דלג

חשד לאונס של תיירת

מאת: עומר כרמון ● 10/7/2015 18:50 ● ערב ערב 2064
תושב העיר, בן 40, נעצר השבוע בחשד כי אנס וביצע מעשה סדום בתיירת מגאורגיה. החשוד טוען שהתיירת יזמה את יחסי המין, ולאחר מכן דרשה ממנו 5,000 דולרים כדי שלא תתלונן במשטרה. מכיוון שהייתה בתולה, הסכים לפצות אותה בסכום כרטיס טיסה וניתוח לאיחוי קרום הבתולין
חשד לאונס של תיירת

תושב העיר, בן 40, נעצר השבוע בחשד כי אנס וביצע מעשה סדום בתיירת מגאורגיה. נציג המשטרה אמר בדיון להארכת מעצרו של החשוד, כי הצעירה עברה אירוע טראומטי. היא היתה שיכורה ואינה זוכרת במדויק את פרטי התקיפה. חברתה מצאה אותה בוכייה, כשעל הסדין שלה דם. בבדיקה רפואית שעברה התיירת בבית החולים 'סורוקה', נמצאו ראיות לאונס ומעשי סדום.

החשוד טוען כי יחסי המין היו בהסכמה. לדבריו, הוא שוחח עם התיירת וחברתה מחוץ לחדרן, תוך כדי שתיית אלכוהול. אחר כך עלה לחדרן של השתיים, שם לדבריו, ראה את החברה מעסה את התיירת. לדבריו, המתלוננת התיישבה מולו ויזמה את יחסי המין. עוד סיפר החשוד, כי לאחר האירוע, התיירת דרשה ממנו 5,000 דולרים כדי שלא תתלונן במשטרה. מכיוון שהייתה בתולה, הוא הסכים לפצות אותה בסכום של ניתוח לאיחוי קרום הבתולין ובכרטיס טיסה חזרה למולדתה, אולם היא דרשה סכום גבוה יותר. החשוד שוחרר ממעצר לאחר חמישה ימים, ונאסר עליו ליצור קשר עם המעורבים בפרשה.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש