פרסומת
דלג

בייבי, מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 22/7/2015 16:04 ● ערב ערב 2716
בייבי, מי כוכב של אמא?

תמונת כתבה


ירין ואגם יוסף לא מפסיקות להתרגש מהתוספת המשפחתית הקטנה שהצטרפה למשפחה לפני כארבעה חודשים ועונה לשם רותם. אמא אתי ('הוט מובייל') ואבא עידן (חברת המלח) מאושרים לגלות בכל פעם מחדש את האידיליה הזו.
רגע לפני היציאה לחופש הגדול, ציינו בגן 'שחף' בעיר את סיום השנה במסיבה מושקעת ומדליקה. עופרי דהרי המקסימה לא ויתרה על תמונה למזכרת עם הגננת האהובה אפרת פטיטו והסייעת רויטל. קבלו.

תמונת כתבה


ובמקום אחר, בגן 'שיטים' בקיבוץ אילות, חגגה רעות פטיטו, הבת של הגננת מהאייטם הקודם, את מסיבת סיום השנה שלה בניצוחה של הגננת המדהימה דלי. היה מוי כייף.

תמונת כתבה


הופה הופ טרללה הראל בן יוסף החתיך גדל בשנה. מה שאומר שאמא דנה המדהימה ואבא חזי לא עברו על המאורע לסדר היום וחגגו לגדול מומולדת מושקעת אצל דויקו בברוכה. דודו אגדודו עשה שמייח ודודה יפה כהן- 'מאפיפה' קינחה עם עוגה מקסימה ומושקעת של צבי הנינג'ה. מזל טוף ענק כבר איחלנו?

תמונת כתבה


ריף זהבי, אור אשכנזי, עמית עזרא ואורי פרטוש, ילדים טובים אילת ושחקני כדורסל, השתתפו לאחרונה במחנה אימונים בכדורסל כמובן, שארך שבוע והתקיים במכון 'וינגייט'. בין השחקנים שהעבירו את המחנה היה גם אולסי פרי, שחקן העבר המיתולוגי. קבלו. צילום: הדס זהבי

תמונת כתבה


תמונת כתבה


ניצן הכט המתוקה בת ה- 6, שעולה אוטוטו לכתה א', סיימה לאחרונה בהצטיינות קורס שחייה אצל עמית מלי ועכשיו היא ממש כרישה. גם ינאי שסיים השבוע קורס שחייה אצל עמית, הצטרף לרשימת השחיינים התותחים ולסיום הקורס קיבל מדליה על השתדלות והתמדה. כבוד לשניים.

תמונת כתבה


אורי בן שושן החתיך, לא עמד בפיתוי. באחד מימי ההולדת האחרונים בהם השתתף, הוא עמד בסבלנות בתור בדרך למאפרת וביקש ממנה שתהפוך אותו לבוב ספוג חביב הילדים. תראו איזה מותק הוא יצא בסיום התהליך.


תמונת כתבה


תנו כבוד לנסיכים הגדולים לבית פריינטה- אמא אורית היפיופה ואבא גבי, אושר בן ה – 13.5, טוהר בת ה – 10. וירין בת ה – 8.5, שזכו לפני כשנתיים לתוספת משמעותית בחיים בדמותו של האח המקסים אלדר שמעביר את הימים בכייף בגן 'איילה' בקיבוץ אילות ועל הדרך מחרפן עכשיו את אמא עם הג'יבריש שהוא מוציא מהפה. בחודש הבא יחגוג אלדר המדהים מומולדת שנתיים והמשפוחייס כבר צוהלת. 'בייבי' מקדים ומאחל מזל טוב ומוסר לכל חבורת הילדים המדהימים האלו שיהיו להם חיים מדהימים.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש