פרסומת
דלג

הדוקר של דותן אברו ז"ל ייצא בקרוב לחופשי

מאת: עומר כרמון ● 24/7/2015 21:58 ● ערב ערב 2716
הצדק של בתי המשפט בישראל: הפרקליטות הגיעה להסדר טיעון עם הצעיר מחולון שדקר למוות לפני שנה את דותן אברו ז"ל, שהיה רק בן 16 במותו. הדוקר נידון לארבע וחצי שנות מאסר בלבד. מכיוון שהוא שוהה במעצר למעלה משנה, ומעונשו קרוב לוודאי ינוכה שליש, הוא יהיה אדם חופשי עוד טרם הגיעו לגיל 20. שני הצעירים שהשתתפו בדקירה, שוחררו ממעצר לפני שמונה חודשים. בעסקת הטיעון נקבע כי תקופת מאסרם תחפוף את התקופה שבה שהו במעצר, לפיכך, לא יצטרכו לרצות אפילו לא יום מאסר אחד נוסף
הדוקר של דותן אברו ז''ל ייצא בקרוב לחופשי

שלושת המורשעים הודו כי תכננו לפגוע בדותן ובחבריו, בשל עימות שפרץ ביניהם במועדון באזור התעשייה בעיר. הם חזרו לחדר המלון בו שהו, החליפו בגדים, הצטיידו בסכינים ושבו למקום. הם תקפו את דותן אברו והוא רדף אחריהם. לפתע הסתובב אחד מהם, ודקר אותו מספר פעמים - דקירות שבסופו של דבר הובילו למותו. לאחר האירוע, כדי להסתיר את מעורבותם, החביאו השלושה את הסכינים שהיו ברשותם.

דותן אברו ז"ל היה חניך מצטיין בכפר הנוער לקציני ים 'אורט אשדוד'. לאחר שנדקר למוות אמרה אמו, אתי: "צריך להילחם בהורים מהצפון ששולחים את הילדים שלהם לכל מיני אכסניות באילת. אין דבר כזה לשלוח את הילדים לבד. למה אנחנו מסכימים באילת לקבל את הילדים האלה? אני יודעת לגבי הילדים האלה שרצחו, שבעלי האכסניה בה התארחו, התקשרו להורים שלהם ואמרו להם לבוא לקחת מכאן את הילדים, כי הם אלימים. ההורים לא באו. היה חשוב להם יותר העבודה או החופש. בסוף, הם נאלצו להגיע לפה לאחר הרצח ויצטרכו להקדיש הרבה זמן כדי להציל את הילדים שלהם".

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש