פרסומת
דלג

גם לכלבה מגיע פיצוי

מאת: עומר כרמון ● 25/7/2015 00:19 ● ערב ערב 2716
שופט בית משפט השלום בעיר, ליאור ברינגר, הורה השבוע לבעל כלב בוקסר לפצות את שכנו באלפי שקלים, לאחר שה'בוקסר' תקף את כלבת השכן וגרם לה לפציעות קשות. בעל ה'בוקסר' טען להגנתו: "הם מעוניינים לסחוט ממני כספים"
גם לכלבה מגיע פיצוי

"טיילתי עם בני, שתיים מנכדותיי התינוקות והכלבה. לפתע הגיע ילד קטן עם כלב גדול מסוג 'בוקסר'", סיפר התובע. "הכלב הגדול תקף באכזריות את כלבתי שהיתה קשורה ברצועה. הוא פצע אותה בצורה חמורה. קרע את העור מגופה וכתוצאה מכך נזקקה לניתוחים ולטיפולים, אותם היא עוברת עד היום. בעל הכלב התנער מאחריותו ומסרב לשלם את הוצאות הטיפולים כפי שהסכמנו לאחר האירוע". בבית המשפט הוא הוסיף: "זה קרה בערב ראש השנה והיינו צריכים לוותר על נסיעה. לא יכולנו לצאת מהבית כמעט שלושה חודשים. הגעתי אתו להסכם שהוא ישלם את כל הטיפולים האלה. אני פעם ראשונה תובע מישהו. את התשלום הראשוני הוא שילם בשיקים דחויים והם חזרו".

הנתבע טען מנגד: "הלכתי לטייל עם בני וכלבי אשר היה קשור ברצועה. לפתע הגיע התובע עם כלבתו כשהיא קשורה ברצועה. הכלבים נפגשו בפתאומיות בעיקול. כלבי שהיה קשור, נשך את הכלבה. לאחר הנשיכה הצעתי לקחת את הכלבה לבית חולים לחיות לשם קבלת טיפול רפואי. באותו הבוקר שוחחתי עם הווטרינר והבנתי את מצבה של הכלבה שנזקקה לניתוח, אנטיביוטיקה וכו'. חשוב לציין שכן שילמתי את הוצאות הטיפול בכלבה, למרות שאיני חושב שהייתי צריך לשלם את הטיפול, אבל עשיתי זאת לשם הצלת הכלבה ואהבתי לכלבים ובעלי חיים. לאחר כחודש קיבלתי טלפון מבנו של בעל הכלב, אשר טען שכלבתו עברה ניתוח נוסף ושעלות הניתוח היא 2,000 שקלים והוא ביקש הוצאות עתידות לטיפול בכלבה. ברקע שמעתי את בעל הכלבה אומר לבנו: 'אל תבקש אלף, שיהיה אלפיים'. הבנתי שאינם רוצים לקבל תשלום עבור טיפול רפואי בכלבה, אלא מעוניינים לסחוט ממני כספים". הנתבע לא התייצב השבוע לדיון בעניינו, והשופט חייב אותו לשלם 4,000 שקלים עבור עלות הטיפול בכלבה ו-2,000 שקלים נוספים בגין עוגמת נפש.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש