פרסומת
דלג

בנתיבי הניצחון

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● ● ערב ערב 2172
למרות מיעוט השחקנים. ולמרות קבלת הפנים החמה והאוהדת שציפתה למאמן פבל מאוהדי נתיבות ואולי בגלל זה. נלחמו שחקני אילת וחזרו הביתה עם ניצחון בכיס. האיכות עלתה על הכמות

ביום שישי, יצאו למשחק החוץ מול נתיבות רק 15 שחקנים. אולי כי באמת היו חולים ופצועים ואולי כי שחקני א.ס. אילת כבר מתחילים להרגיש את הסוף. מהסגל חסרו חמישה שחקנים מובילים - נועם שוהם, גליליאן, רונן שחרור, גילי אלביליה וירון משה. למרות הכוח החסר על הדשא, עלתה אילת נחושה לנצח. עבור מאמן אילת, פבל, היה זה מפגש ראשון מול הקבוצה אותה הוא העלה בעונה שעברה מליגה ג' לאחר שנים של קבע בליגה התחתונה. הוא אמנם התקבל על ידי האוהדים בחום ובקריאות לפטר את המאמן הנוכחי ולהחזיר אותו לנתיבות, ואולם פבל לא שכח כי הקבוצה עדין חייבת לו את מענק העליה.
היה זה היום של שחקני הרכש שאדי אבו דיב והחלוץ החדש פרדי אסולין, שהבהיר היטב למה הוא אחד השחקנים הנחשקים בליגה ב'.
מחצית חלשה של שתי הקבוצות הורידה את הצדדים בהפסקה, לחדר ההלבשה בתיקו 0-0 מאכזב.
עם תחילת המחצית השנייה, ביצע פבל שינויי עמדות על המגרש והפך את המצב על פיו. שאדי הועבר למרכז המגרש, דודו אסאביץ וליאור שלומוביץ הוחלפו באדיר משה וליאור בקמן, ומרגע זה הדברים על המגרש נראו לגמרי אחרת. אילת עלתה למגרש תוקפנית ולוחמנית. שאדי במשחק מצוין נלחם והניע כדורים. השער הראשון הגיע כבר אחרי 5 דקות משחק, בדקה ה- 55, כדור ארוך נשלח אל פרדי ברחבה, הוא עלה לנגיחה יחד עם שוער נתיבות, אבל חוץ מערבוביה ברחבה, הכדור לא מצא את השער. הכדור נחת על הקרקע, אבל אסולין לא ויתר, הוא ניצל את הערבוביה ושלח קטנה מתוך ערימת השחקנים לפינה השמאלית והעלה את אילת ליתרון ראשון 1-0. בדקה ה- 70, שוב אסולין במרכז העניינים, הוא מקבל מסירה מצוינת ומדויקת מבקמן, עובר את השוער בדרך לשער, אך רגע לפני שמבקיע, הוא מוכשל על ידי השוער.
שופט המשחק לא מהסס ומצביע על נקודת ה- 11 מטרים. שחר זיתון לא מתקשה, מבקיע את הפנדל ומעלה את אילת ליתרון 2-0.
בדקה ה- 94, אדיר משה מוסר מסירת רוחב לאסולין, זה מנסה להבקיע את הקינוח ממרחק 5 מ', אך הכדור פוגע בגבשושית, עובר מעל השוער, ואילת חותמת את המשחק בניצחון מתוק 2-0. בסיום המשחק, בחדר ההלבשה, הודה המאמן לשחקנים על ההשקעה והנחישות והודיע להם, כי הוא משחרר אותם מהאימון ביום ראשון לטובת התאוששות. השחקנים 'הרעבים' לכדור, הודו למאמן, אך הבהירו לו כי יגיעו לאימון וכך היה. 32 שחקנים התאמנו ביום ראשון על הדשא.
ההרכב - כפיר כהן (שוער), ערן מזרחי, אורן כגן, רונן אדרי, דודו אסייביץ, שאדי אבו דיב, שחר זיתון, ליאור שלומוביץ, לני מלואן, אורן יצחקי ופרדי אסולין.
כן שותפו - ליאור בקמן, אדיר משה ואביעד טרי.

לאן השבוע?
טרם הוחלט האם המשחק יתקיים כרצונה של אילת ביום שישי או כרצון הקבוצה האורחת, בשבת, מכל מקום משחק בית נגד עקרון.


בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש