פרסומת
דלג

בנות שירות לאומי קרעו חולצה ונשכו

מאת: עומר כרמון ● 29/8/2015 00:23 ● ערב ערב 2064
משטרת אילת עצרה השבוע שתי בנות 19, ממושב אביאל ומקיבוץ עין גדי, בחשד שהתפרעו במתחם מגורים בעיר. לפי החשד, הצעירה מאביאל ניפצה בבעיטה את דלת הכניסה למתחם, כינתה את השוטרים שהוזעקו למקום: 'נאצים' ו'בני זונות', ולאחר מכן בעטה בשוטרת ונשכה אותה. הצעירה מקיבוץ עין גדי שרטה שוטר וקרעה את חולצתו. השוטרת נלקחה לטיפול רפואי בבית החולים 'יוספטל'
בנות שירות לאומי קרעו חולצה ונשכו

בא כוחה של בת מושב אביאל, טען כי נפצעה מהשוטרים וסבלת משטף דם בידה. לדבריו, תלונה הוגשה במחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש). הוא ציין כי מדובר בבת שירות לאומי ללא עבר פלילי. בא כוחה של הצעיר מקיבוץ עין גדי אמר: "גם אם מקבלים את גרסת השוטרים, מדובר במעידה חד פעמית, זה לא מאפיין את התנהגותה ברגיל. היא עושה שירות לאומי, בת 19 וללא עבר פלילי".

השופטת שוש שטרית האריכה את מעצר הצעירות ושחררה אותן לבקשת המשטרה, רק למחרת: "מדובר באירוע אלימות כלפי שוטרים. אירוע אלימות קשה בו ננשכה עד זוב דם שוטרת אשר הוזעקה יחד עם שוטרים אחרים למקום, עקב נזק שנגרם", ציינה השופטת. "שוטרים אחרים נפגעו גם הם, וכל זאת על ידי שתי נערות צעירות, רק בנות 19 וללא עבר פלילי. עיון בדו"חות הפעולה של השוטרים, אלה המעורבים ואלה שהגיעו למקום לסייע, מציגים תמונה קשה הכוללת אלימות מילולית ואלימות פיזית כלפי שוטרים, לרבות השוטרת שנזקקה לטיפול רפואי בבית החולים".

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש