פרסומת
דלג

החשוד בתאונת 'פגע וברח': השוטרים אפילו לא אמרו לי שלום

מאת: עומר כרמון ● 25/9/2015 23:59 ● ערב ערב 2064
תושב אילת, איליה מיכאילוב, בן 36, נעצר בחשד כי פגע עם רכבו בהולך רגל, בן 20, ברחוב אילות, ולמרות שפצע אותו קשה, נמלט מהמקום ולאחר מכן פעל כדי להסתיר את רכבו. בא כוחו של החשוד: "יש לו שני רכבים אותו דבר: אחד מתחת לבית שלו ואחד מתחת לחבר. הוא טוען שהוא היה בבית, הוא לא מכחיש שהרכב שלו. עצם זה שהרכב שלו מעורב בתאונה, זה לא אומר שהוא נהג ברכב"
החשוד בתאונת 'פגע וברח': השוטרים אפילו לא אמרו לי שלום

תושב אילת, איליה מיכאילוב, בן 36, נעצר בחשד כי פגע עם רכבו בהולך רגל ברחוב אילות, ולמרות שפצע אותו קשה, נמלט מהמקום ולאחר מכן פעל כדי להסתיר את רכבו. לפי החשד, מיכאילוב פגע בהולך הרגל בשעה שהיה פסול לנהיגה. הוא נחשד בהשמדת ראיות, שיבוש מהלכי משפט, אי הודעה מיד על תאונה, אי מסירת פרטים, נהיגה ללא רישיון רכב, נהיגה בחוסר זהירות, אי עצירת רכב במקום תאומה, אי מתן זכות קדימה להולך רגל תוך סיכון הולך רגל, חבלה של ממש וקשירת קשר לפשע.

במהלך הדיון להארכת מעצרו של מיכאילוב, אמר נציג המשטרה: "מצבו של הולך הרגל קשה ולכן עדיין לא נגבתה ממנו עדות. מדובר בתאונה שהאופי שלה מאוד חריג". לחשוד, אליה מיכאילוב, היו טענות לאופן מעצרו בידי בלשי מרחב אילת: "איך שהגעתי, לא אמרו לי אפילו שלום. ישר פירקו אותי במכות. הם הוציאו אותי בבעיטות, גם כששאלו אותי איפה הרכב". נציג המשטרה הגיב לטענות אלו: "היה איזוק והוצאת החשוד מהרכב. הוא קפץ מהרכב על הברכיים שלו". הוא מסר כי טענותיו של מיכאילוב יועברו לבדיקת המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש).

"קנה את הרכב לחלקים"


בא כוחו של מיכאילוב טען כי כנראה מישהו אחר נהג ברכב בזמן התאונה: "יש לו שני רכבים אותו דבר: אחד מתחת לבית שלו ואחד מתחת לחבר. הוא טוען שהוא היה בבית, הוא לא מכחיש שהרכב שלו. עצם זה שהרכב שלו מעורב בתאונה, זה לא אומר שהוא נהג ברכב. החשוד טוען כי הוא קנה את הרכב לחלקים. חבר שלו אמר לו שיש לו חנייה פנויה, והוא שם את הרכב שם". החשוד הוסיף: "כשקניתי את הרכב הזה, קיבלתי רק מפתח אחד. נתתי את המפתח למשטרה. קניתי את הרכב האפור בלי ביטוח, הוא משמש כחלקים. אין העברת בעלות על הרכב ולא כלום. המפתח של שני הרכבים היה אצלי בבית". מעצרו של מיכאילוב הוארך.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש