פרסומת
דלג

חיילי ה'מרינס' הצילו צעירה

מאת: עומר כרמון ● 23/10/2015 20:24 ● ערב ערב 2064
הנחתים נכנסו במהירות ל'פיצוציה' באזור התיירות, חילצו את הצעירה מהמקום ונעלו את התוקף בתוך בית העסק. כשהובל הנאשם בניידת, סיפר לשוטרת כי בכוונתו לרצוח שני שכנים שלו, ממוצא סודני ואריתראי. חיילי המרינס הגיעו לאילת בתום פעילות במפרץ הפרסי
חיילי ה'מרינס' הצילו צעירה

נחתים אמריקנים שבילו בסוף השבוע באילת, הצילו ביום שישי צעירה, שהותקפה בידי תושב רמלה, בן 21. התוקף נכנס ל'פיצוציה' באזור התיירות, פנה למוכרת במקום ושאל אותה: 'מה השעה'. כשלא נענה, קילל: 'יא בת זונה. תעני לי מה השעה' ועזב את המקום. לאחר ארבע שעות, שב ל'פיצוציה' ודרש סיגריה. כשהמוכרת סירבה, אמר לה: 'יא בת זונה. אני דומרני. אני אזיין אותך. אני אלקק לך את הכוס בין הרגליים. את תיהני ותצרחי'. אחר כך ירק עליה ופגע בפניה ובשיערה.

למזלה של הצעירה, למקום הגיעה קבוצת חיילי 'מרינס' אמריקנים שנפשו באילת בתום פעילות ממושכת בת חמישה חודשים במפרץ הפרסי ובג'יבוטי (שם התאמנו עם חיל הים הצרפתי). הנחתים נכנסו במהירות ל'פיצוציה', חילצו את הצעירה מהמקום ונעלו את התוקף בתוך בית העסק עד להגעת המשטרה. התוקף השתולל בינתיים בתוך ה'פיצוציה' וגרם נזק למכונת ברד ששוויה 8,500 שקלים. בחקירתו במשטרה אמר: 'אם היתה גבר, הייתי רוצח אותה. בגלל שהיא בחורה, ירקתי עליה". קודם לכן, כשהובל בניידת לתחנה, סיפר לשוטרת כי בכוונתו לרצוח שני שכנים שלו, ממוצא סודני ואריתראי: 'אני הולך לדקור אותם בצוואר ארבע פעמים, ואת הגופות אני אשליך לים. שם יהיה קבר שלהם, הבני זונות השרמוטות האלה', הוא אמר.

המלחים האמריקנים עזבו את אילת ביום שני, בדרכם לפעילות באי גואם באוקיינוס השקט. אחר כך הם ישובו לנמל האם שלהם, בסן דיאגו.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש