פרסומת
דלג

מלווים אתכם עד הבית-ההשקה

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● 28/10/2015 12:31 ● ערב ערב 2730
המדליסט האולימפי, אריק זאבי ריתק. צוות השאטו הרהיב באוכל ובשירות. ואפילו חברת חשמל הצליחה להתאפס על עצמה ותיקנה את התקלה האזורית. אבל מעל לכל, עולם הנדל"ן האילתי כולו הפציע לערב נטוורקינג בו הושק שבועון הנדל"ן החדש מבית 'ערב ערב באילת' עד הבית, היוצא לאור תחת המוטו: "מלווים אתכם עד הבית”
מלווים אתכם עד הבית-ההשקה

אחרי שני גיליונות ראשונים מוצלחים, ולאחר שקהילת הנדל"ן המקומית אמרה "כן" לשבועון הנדל"ן האילתי החדש, מבית 'ערב ערב', הגיע שלב החגיגות. בשבוע שעבר הפכה המערכת לחמ"ל הפקות. החלל שנבחר להשקה – השאטו בעיר המלכים, בניצוחו של שרון פחימה. היעד: כרישי הנדל"ן המקומיים, קרי: כל מתווכי העיר, קבלניה ונציגי הפרויקטים השונים, כולם הוזמנו לערב מקצועי וטעים להפליא בממלכת השאטו. על החלק האמנותי: האלוף המדליסטי – הג'ודוקה אריק זאבי, שהוכיח קבל קהל מדוע הוא מאמי לאומי רשמי וכן הוא נעתר באהבה לתור הבקשות לסלפיז עם הסלב שכבש את האולם, אך ההתחלה היתה מאתגרת. בדיוק בחמש וחצי, עם הגיעם של האורחים הראשונים, כיבדה אותנו חברת חשמל בהפסקה לא קצרה, זה לקח למעלה משעה, בה התאסף עולם הנדל"ן האילתי לאור נרות בבר הפתוח, והמתין לשובו של החשמל. לזכותם של המוזמנים יאמר, שקיבלו את הדבר בהבנה, ומישהו אף הפטיר "חצי מדינה יושבת כבר יומיים בחושך, אז סוף סוף גם אילת חלק מהמדינה".

סיפורו של אלוף


לשמחת כולנו ולקול אנחת הרווחה של החתום מעלה, יכול היה הערב, שהתחיל ביין וראשונות, להעלות הילוך, ולקראת 19:0 אפשר היה להעביר את המיקרופון לאריק זאבי, שבחן רב סיפר את סיפורו של אלוף, ולמי שאינו בקיא בנפתולי הקריירה המרשימה של הבחור, הוא שזר סיפורים על תקווה, אכזבה ועמידה בפני מכשולים, שבסיומה תובנה מרכזית אחת: 'אם לא תנסה בכל הכוח, לא רק שלא תצליח, גם לא תסלח לעצמך אף פעם על כך שלפחות ניסית'. כך היה עם אותו מאמן נבחרת שהטיח בו בגיל 13 ששום דבר טוב לא יצא ממנו, ורק שנים לאחר מכן הבין זאבי שהדברים נאמרו במטרה לקדם ספורטאי מהמועדון של אותו מאמן, וכך היה גם לדבריו, ברגע המרגש בקריירה שלו, כשהביא את הארד באחת מאליפויות אירופה, אך את התקווה זכה לשמוע, אם לא מעל בימת הפודיום, כי אז מפיהם של עשרות מעודדים ישראלים שהגיעו במיוחד על מנת לעודדו. הסיפורים המרגשים לוו בקטעי וידיאו מהקריירה המופלאה, והקהל נותר מרותק. בתום ההרצאה אמרה לי אחת האורחות: "אריק זאבי הוא אחד האנשים הבודדים שנתקלתי בהם, שכל הנשים מאוהבות בו וכל הגברים רוצים להיות חברים שלו". ואולי כאן טמון סוד הקסם של זאבי המרצה, שגם כשהוא מספר על ניצחונות כבירים, מצליח לעשות כן בצניעות ועממיות כובשות. מיד בתום ההרצאה עלה החתום וחשף לראשונה את האתר החדש של 'ערב ערב' וכן את פרויקט האונליין הקורם עור וגידים בימים אלו, עבור קהילת הנדל"ן המקומית.

תמונת כתבה


תמונת כתבה


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש