פרסומת
דלג

מותק

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 16/12/2015 14:51 ● ערב ערב 2737
צילום: רוני מויאל, חיים דוד
מותק

סיפורו של אלוף

 

צילום: יהודה בן יתח

 

אנחנו לא יודעים במי להתגאות יותר, בנמרוד אלדר התותח שקטף את המקום השלישי במרתון מדברי 2015 שנערך באילת, עם זמן נפלא של 3:13:45, או במאמן שלו, הלא הוא שלמה זקס האגדי לא פחות, שדורות של אילתים למדו ספורט על ברכיו. עבור נמרוד, היו 42.2 הק"מ פשוטים יחסית לאצן מנוסה שכמותו ועם זאת, נחשב המרתון האילתי לקשה ואתגרי במיוחד לאור תנאי השטח שלו. שאפו

 

מי צריך חיפוי או שלט לעסק שלו?

 

צילום: יח"צ

 

רובכם מכירים אותו בשם ליאור טקסטיל, חולצות בית ספר, חולצות למלצרים ועוד.. ליאור הרוש הוא גם הבעלים של חברת ל.נ.ש.ה יזמות אילת בע"מ שהיא חברה לשילוט לעסקים וחיפוי מבנים. אין ספק שהוא עסוק מאוד בתקופה האחרונה, אבל זה הכיף שלו. אז מה אמרנו - מי צריך חיפוי או שלט לעסק שלו.

 

הפתעהההההה!

 

 

איזו הפתעה נפלאה קיבלה אודל וקנין (צ'ילדרנס פלייס) כשהגיעה לחוף קיסוסקי יחד עם חברה שסיפרה לה שעורכים מסיבת הפתעה לחברה אחרת, ופתאום גילתה שהיא זו המופתעת. הבנזוג שלה, יצחק נמסי הציע לה נישואים קבל עם ועדה מול כל חבריהם ומשפחתם הקרובה. יצחק בחר את התאריך 5.12.15 משום שבגימטריה זה יוצא 32, דהיינו זיווג.  אודל המחוייכת מפה לאוזן השיבה כמובן בחיוב.

 

פגש אותם ב'פוקס'

 

 

שלמה גרבינר ראה דרך חלון הראווה של חנותו, 'פוקס הום', ארבעה אופנועים של חברת הארלי דייווידסון חונים זה בצד זה. סקרנותו התעוררה וכך פגש את ארבעת הרוכבים שלהם: קבוצת אופנוענים מירדן שטיילה בישראל, ושנייה לפני חציית הגבול חזרה לעקבה, עשתה סיבוב במרכז הקניות 'ביג אילת'.

 

נס גדול היה פה

 

 

 

מותק מברך ומודה מודה מודהההה לבורא עולם על הדלקת הנרות המרגשת הזו, שהתקיימה בבית הכנסת רבי מאיר בעל הנס באילת במעמד הדלקת נר רביעי של חנוכה, יחד עם סעודת הודיה לכבוד החלמתו של אילן ששון. אילן, שהחלים מתאונת דרכים קשה, הדליק את נרות החנוכה וברך והודה על הנס שקרה לו וכן הוסיף תודה מיוחדת לכל תושבי אילת וקרוביו שהתפללו עבורו, ומותק לא יכול שלא להוסיף: חזק וברוך.

 

שימו כובע על הראש / חגיגה מערכתית

 

 

 

רגע לפני שסגרה מערכת ערב ערב ומה נשמע באילת את גיליון חנוכה, התכנסו כל העובדים בפינה הכי חמה במערכת לטובת הדלקת נר חנוכה, שירי חנוכה, מטבעות שוקולד בסימן מעות חנוכה ואיך לא...ספינג'ים ולביבות אשל שוות במיוחד, מעשה ידיה של יעלי זינו – אם הבית והמאמי הרשמית של המערכת. יעלי, כיאה לשפית חובבת, עטתה על עצמה בגדי טבח עם הסינר והכובע שפים. אממה...כשנדרש המנכ"ל לברך ולהדליק נרות חנוכה, עשה הכובע סוויץ' והועבר לתפקד ככיפה, מי אמר תמונה מ ד ל י ק ה ולא קיבל??? 

 

אחלה חנוכה

 

 

טל בן אפריים  ואחיו חבר המועצה חן בן אפריים הבעלים של מסעדת אחלה ארגנו במסעדה בכל ערב מימי החג הדלקת נרות חגיגית לעובדי המסעדה וללקוחות שהיו במקום. בנוסף לפלטות הבשרים והסלטים שיצאו אל השולחנות, גם סופגניות היו חלק מהתפריט.

 

חמות ומתוקות

 

 

 

בכל ערב בשעה 18:30 הופעלה הכריזה בקניון מול הים דרכה נשמע שהלקוחות והעובדים מוזמנים להגיע לרחבה שליד קפה קפה כדי להשתתף בהדלקת הנרות המסורתית של חג החנוכה, אותה ארגן כמו בכל שנה סמנכ"ל השיווק של המול חן לבון. עשרות עצרו כל ערב את מה שעשו והגיעו להדליק נרות חנוכה ונהנו אחר כך גם מסופגניות חמות ומתוקות. בהדלקת הנר הרביעי, הגיעו גם מאמן הפועל פתאל אילת, סגנית אלופת המדינה, עודד קטש, השחקנים אפיק ניסים, שלומי הרוש, עמית שמחון ועוזר המאמן ערן יצחקי. צילום: פרנסיסקו דיסטסיו

 

פתיחה מוארת

 

 

 

נר שמיני של חנוכה. רגע לפני שהחג נגמר באופן רשמי, התקיימה הפתיחה הרשמית של הסניף האילתי של רשת הנעליים סקופ במתחם הספירל, פתיחה חגיגית ויוקרתית אותה ארגנו הבעלים של החנות דקל ומאור רום יחד עם הפרזנטורית של הרשת דר זוזובסקי - כוכבת הסדרה החממה שגרמה לכך שעשרות בני נוער הגיעו כדי להצטלם ולקבל חתימה וכמובן גם להתחדש ביותר מזוג אחד של נעליים, כי מבצע חנוכה כמו: קנה 1 וקבל 2 מתנה לא קורה כל יום.

 

חנוכה על הגריל

 

 

במסעדת אשכרה עצרו בכל ערב במהלך חנוכה את העבודה השוטפת לטובת הדלקת נרות חגיגית שהתקיימה בנוכחותם של רועי עמרם ויואב פיטוסי הבעלים יחד עם עשרות הלקוחות ששהו במקום. אווירה כזו לא סופגים בכל יום.

 

למען הקהילה

 

במהלך חג החנוכה, יצאה רשת מלונות רימונים בשיתוף פעולה ייחודי עם ארגון פתחון לב, במסגרתו תתרום הרשת בגין הזמנות נופש באחד מבתי המלון של הרשת ברחבי הארץ סכום של 100 אלף ₪. בזכות התרומה, יוענקו למעלה מ- 10,000 שעות חינוך לנערים ונערות במצוקה. כך יוכלו לקוחות רשת מלונות רימונים ליהנות מחופשה ישראלית מפנקת במחירי מבצע ובנוסף לתרום ולעזור לבני נוער נזקקים. בתמונה: ערן קויאטק, מנכ"ל רשת מלונות רימונים.

 

קסם של אור

 

 

המבקרים בשבוע שעבר במצפה התת ימי שמחו לראות מחזה מדליק במיוחד: צוות הצוללים הדליק  כמיטב המסורת מדי יום נרות מיוחדים מתחת למים. הכרישים, סקרנים מטבעם, באו לבדוק על מה המהומה, ואת השירים של החג, ביצע צוות ההדרכה - מבחוץ.

 

קרח חם

 

 

 

בקניון האייס מול קיימו את טקס הדלקת נרות חנוכה המסורתי על משטח הקרח האולימפי, במעמד הרב מנדי קליין, מנהל בית חב"ד אילת. סביב האירוע החגיגי התקיים הפנינג ענק במסגרתו נהנה קהל המבקרים ממופעים מוסיקליים של מייקל והכנריות, ממפגש עם בובות ענק ומנשנוש סופגניות; כל זה לצד סטוק סייל, שכלל מבצעים והנחות חסרי תקדים בחנויות הקניון.

 

אור ובריאות

 

 

חולים ועובדים רבים השתתפו בהדלקת נר ראשון של חנוכה שהתקיים בלובי בית החולים. את הדלקת הנר הראשון עשה מנהל בית החולים והמרחב החדש ד"ר אלדר ברקוביץ. בתמונה: (מימין) אורן צדוק מהרנטגן וד"ר אלדר ברקוביץ', מנהל ביה"ח יוספטל ומרחב אילת.

 

חג שמח ממשפחת הילטון

 

 

הלובי של מלון הילטון מלכת שבא התמלא בהמון אורחים שהגיעו ליהנות במהלך חג החנוכה מאכילת סופגניות שחולקו על ידי צוות המלון ונהנו מאווירה של חג, אור ושמחה והדלקת נרות שבוצעה על ידי הרב הכט.

 

שחקנים מדליקים

 

 

 

שחקני קבוצת הפועל פתאל אילת בראשות המאמן עודד קטש הגיעו בסוף השבוע שעבר להדליק נר חמישי של חנוכה יחד עם אורחי מלון יו סוויטס, מנהלת יחסי הציבור אנסטסיה ומנכ"ל המלון דני שניידר. הכבוד על הדלקת הנרות ניתן למאמן קטש, השחקנים הצטרפו בקריאות אמן, וצוות המלון חילק סופגניות חמות.

 

 

 

 חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש