פרסומת
דלג

עדות חדשה סותרת את ממצאי המשטרה: התיירת הסקוטית נאנסה והתחננה לעזרה ברגעים שקדמו למותה

מאת: עומר כרמון ● 15/1/2016 23:03 ● ערב ערב 2741
העדות החדשה שהגיעה ל'ערב ערב', סותרת את מסקנות המשטרה הראשוניות הנוגעות לחקירת מותה באילת של התיירת הסקוטית, ג'ולי פירסון. אדם ששהה באכסניה, מספר כי פירסון נכלאה לפני מותה בחדר באכסניה בידי תושב מזרח ירושלים, בדואי נוסף ועוד שני אנשים שאינו מכיר. הוא שמע אותם גוררים אותה, והיא נוקשת על הדלת בייאוש, מתחננת לעזרה, צועקת שמרביצים לה ואונסים אותה
עדות חדשה סותרת את ממצאי המשטרה: התיירת הסקוטית נאנסה והתחננה לעזרה ברגעים שקדמו למותה
ג'ולי פירסון ז"ל

עדות חדשה שהגיעה השבוע ל'ערב ערב' סותרת לכאורה את מסקנות המשטרה הראשוניות הנוגעות לחקירת מותה באילת של התיירת הסקוטית, ג'ולי פירסון, בת 38. 

משטרת אילת מסרה למשפחת פירסון, כי "על סמך הממצאים הראשוניים, לא ניתן לקשור מותה לאירועי אלימות". המשטרה טענה כי פירסון הוכתה בערב שקדם לרצח בידי תושב אילת שהגיע לעיר ממזרח ירושלים, וכן בידי אדם נוסף, כמה ימים קודם לכן. לפי אותה גרסה, הגיעה פירסון לפני כחודש לאכסניה במרכז העיר, ושם התמוטטה לפתע ומתה.

מפרטי העדות שהגיעה ל'ערב ערב', עולה כי פירסון לא נפלה לפתע ומתה, אלא הוכתה באכזריות שוב ברגעים שקדמו למותה. אדם ששהה באכסניה, מדווח כי פירסון נכלאה לפני מותה בחדר באכסניה בידי תושב מזרח ירושלים, בדואי נוסף ועוד שני אנשים שאינו מכיר. הוא שמע אותם גוררים אותה, והיא נוקשת על הדלת בייאוש, מתחננת לעזרה, צועקת שמרביצים לה ואונסים אותה. העד החדש טוען כי לא נחקר בנושא על ידי משטרת אילת. העברנו למשטרה את הפרטים החדשים, ונמסר לנו כי היא בוחנת אותם.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש