פרסומת
דלג

אסטרולוגיה - רחל מונבלט

מאת: מערכת ערב ערב ● 27/7/2016 15:29 ● מה נשמע 454
אסטרולוגיה - רחל מונבלט
תחזית על פי קלפי הטארוט לתאריכים שבין ה-28/7-3/8-16

טלה-

לטליים הזודיאק מבטיח מראה והרגשה נהדרת. אתם תגלו בימים אלה שאתם פועלים מתוך אינטואיציה רוחנית אשר תוביל אתכם להתנהלות ההרמונית שאוויתם לה מאז ומתמיד. יתכנו חתימות על הסכמים מתוך ההרגשה הפנימית .שינויים הקשורים ללידה או מוות גם בתחום העסקי.

 

שור-

חילופי דברים וביקורת נוקבת תופנה אליכם ולראשונה תבחרו להגיב. מומלץ לכם לומר את שעל ליבכם. לחץ מתון על המקומות המעיקים יוביל לשחרור והולדה של אנרגיה בריאה יותר וזרימה נכונה. תתכן בהילות בצורך לבצע שינוי מיידי בתנאי המגורים.

 

תאומים-

ישנה אזהרה לבני מזל זה מפני היחלשות הגוף וחולי. מומלץ לכם לאפשר לאחרים לטפל בכם. אי הבנות או סכסוך משפחתי בא אל סיומו ושוב תוכלו להתנועע בחברת מקורבים אלה בטבעיות. הקלפים של התאומים מבקשים להישמר מעומסים ולנוח ככל שאפשר.

 

סרטן-

המוטיב הבולט אצל הסרטנים הינו של כסף. ההתנהלות סביב רכוש קניה או מכירה של נכסים. הקלפים מספרים על צורך עז להתפנות ולשים דגש על הנושא הזוגי, ואתם אכן תסדרו את העניינים בתחום . ישנה אזהרה מפני עקשנות אופיינית וחסרת היגיון מול דמות מוערכת בחייכם.

אריה-

התכונות הנפלאות שלכם והיכולת לתמרן ולפתור תקלות יביאו אתכם למרכז הבמה המקצועית. בעבודה האנרגיה בשיאה ומאידך התחום הזוגי מרגיש שהוא פורע את השטר לכך. יתכנו תקלות ואי הבנות בכל הקשור לאלה שאתם אוהבים.

 

בתולה-

ההרגשה כי אינכם מצליחים לרצות שום צד תעיק עליכם ותגרום לכם לחשוב על ויתור והתכנסות פנימה. הקלפים ממליצים לבתולות להתחבר לרצון שלהם ולהקשיב לאמת הפנימית שבסופו של דבר תיקח אתכם לתחושה טובה ומשוחררת. אז התמונה תתבהר וכמו בפאזל החוליות המקשרות יקבלו את המשמעות. אתם יוצאים למסלול חדש ושונה.

 

מאזניים-

הקלפים שלכם מבטיחים כי שוב תחושו בשליטה בכל האמור ביחסים הזוגיים. כמו כן, פעולה שביצעתם בחינניות רבה במסגרת העבודה, תיצור הדים ואתם תזכו בשבחים ותגמול מבלי שתצליחו להבין את דרגת הקושי שהתמודדתם עמה בכבוד. צפויה אנרגיה חגיגית ומשוחררת.

 

עקרב-

הדרך בה אתם רואים את החיים בוגרת מדי. תנסו לקחת את הדברים ביתר קלילות. התחום הזוגי דורש תשומת לב מיוחדת לזווית בה אתם מביאים את רגשותיכם לידי ביטוי. הבלבול בו אתם שרויים מתסכל אתכם ואת הסביבה כולה, בררו עם עצמכם מה אתם רוצים מהזוגיות. בתחום העבודה יש להיזהר מגניבה או חוסר יושר.

 

קשת-

געגועים ונוסטלגיה ישפיעו על הלך הרוח. אתם זקוקים לחיבוק של אהבה בימים אלה ומידת הרגישות שלכם בשיאה. בוררות ומשפט מובילים את הקשתים לחשבון נפש ולתחושה שהפעולות שנוצרות כתוצאה מהתהליכים שאתם נמצאים בהם לא נכונים. הקלפים ממליצים לדחות את המאבקים בכל התחומים.

 

גדי-

יתכנו שינויי מצב רוח קיצוניים ותחושה לא ברורה של רצונותיכם הרגשיים. מילים יקבלו משמעות מיותרת. מומלץ לגדיות בעיקר, לסגת ולנוח בצל חיק המשפחה המורחבת. קיים צורך עז לנטוש את הסביבה המוכרת והידועה,  אך צעד זה יתברר כפזיז ושגוי.  אם לא תפעלו בימים אלה, השינויים יתרחשו מאליו באופן רך וראוי יותר.

 

דלי-

התחושה כי נתקעתם במובן הכספי לא מאפיינת את הזרימה הטבעית שלכם וזה ידיר שינה מעינכם. הפתרון מובטח שיגיע מאיליו. האנרגיה הזוגית ונושא הדואליות בחייכם הינה בשיא אונה וכוחה, ואתם ממגנטים אליכם את כולנו באהבה.

 

דגים-

העבודה הופכת למרכיב החשוב ביותר אצל הדגים בימים אלה. ישנו מוטיב זורם ומניף בתחום. הקיץ יוצר את האנרגיה הנפלאה שלכם ואתם עושים ויוצרים עוד ועוד. אלו שיוצאים לחופשה חווים געגוע לשגרה הבטוחה והמוכרת, ושוב אתם עוסקים במלאכה עד לאפיסת כוחות. הקלפים מבטיחים חיוניות בעלת רוח חיובית.

 

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש