פרסומת
דלג

הלונה פארק של 'עיר המלכים' מצא בית חדש

מאת: עומר כרמון ● 19/8/2016 20:02 ● ערב ערב 2772
'רכבת ההרים', ספינת האוויר', 'מעגל הפיות' וה'הספארי הקסום' הורכבו ב'פארק פרס' בחולון. השבוע עברה את אלף החתימות, עצומה הקוראת לפתיחתו מחדש של לונה פארק 'מינילנד' שפעל ברחבה מול מלון 'הילטון מלכת שבא' ונסגר לפני כעשר שנים
הלונה פארק של 'עיר המלכים' מצא בית חדש
'רכבת ההרים' במשכנה החדש. 'פארק פרס' חולון

 

מי שמתגעגע לאטרקציה נוספת שפעלה באילת באופן חלקי ואינה עוד, 'האייסמקס' (בקומה השנייה של ה'איימקס'), יוכל למצוא אותה ב'פארק ברקו' המופעל בידי עיריית טבריה. מרבית הציוד של ה'אייסמקס' שכב במחסן באילת במשך שנתיים, מכיוון שלא ניתנו ההיתרים המתאימים להפעלת האטרקציה. מנהל חברת הניהול של החברה הכלכלית טבריה, מומי (משה) נמימי, אמר ל'ערב ערב': "רכשנו את המתקן באילת לאחר שהוא פורק ב'איימקס' והיה ארוז במשטחים תקופה ארוכה. הצבנו אותו במתחם מיוחד לאטרקציות - ששוכן למרגלות הר ברניקי, בפארק הארכיאולוגי של טבריה. על משטח של חצי דונם תחת כיפת השמיים, בנינו קונסטרוקציה לזירת החלקה של 200 מטר, כולל פרגולת צופים, וחדר לוקרים לנעליים ולביגוד של הגולשים. עשינו מעין מבואת כניסה, כמו לובי. כל מי שמעוניין להחליק, משלם עבור האטרקציה. זה משרת כרגע בעיקר את התיירים שמגיעים למלונות וגם פתחנו הרשמות לחוגים, ערבי כיתה וימי הולדת".

 

מאכסן במקום בטוח

 

בתוך כך, עברה השבוע את אלף החתימות, עצומה הקוראת לפתיחתו מחדש של לונה פארק 'מינילנד' שפעל ברחבה מול מלון 'הילטון מלכת שבא' ונסגר לפני כעשר שנים מכיוון שלא קיבל את האישורים המתאימים. הבעלים של 'מינילנד' קולמן מקסוול (מקס) משפץ את מתקני הלונה הפארק ומאכסן אותם במקום בטוח. ל'ערב ערב' הוא אמר. "ברגע שייתנו לי אפשרות לחזור, אוכל לפתוח מחדש את הלונה פארק בתוך חודשיים".

חדשות אילת