פרסומת
דלג

החשוד אחז בידה של הילדה ואמר: 'בואי אתי הביתה. אני אפנק אותך'

מאת: עומר כרמון ● 16/12/2016 21:54 ● ערב ערב 2789
ציון התשואל, תושב אילת בן 63, המתגורר ברחוב ירושלים השלמה, נעצר בחשד שהציע כסף וסיגריות בשדרות התמרים לילדה בת 13, ליטף אותה בידה, הסביר לה שאבא שלה לא נמצא כעת באילת והוסיף: "בואי אתי הביתה. אני אפנק אותך ויהיה לך כייף". בא כוחו של החשוד: "הוא הציע לה אוכל מתוך רחמים ולא מתוך גירוי מיני. אם המשטרה חושבת שהיא תפסה פדופיל, אז זה לא המקרה, סטייה מינית רואים מגיל צעיר ואין לו הרשעות. אני חושב שלטעמי מדובר על אדם שסובל מבדידות, ורגש אבהי שאין לו ילדים, ולא גירוי מיני". התשואל: "אני הייתי 20 שנה נהג מונית ועלו לי ילדים וילדות למונית ולא עשיתי כלום"
החשוד אחז בידה של הילדה ואמר: 'בואי אתי הביתה. אני אפנק אותך'

ציון התשואל, תושב אילת בן 63, המתגורר ברחוב ירושלים השלמה, נעצר השבוע בחשד שהציע כסף וסיגריות בשדרות התמרים לילדה בת 13, ליטף אותה בידה, הסביר לה שאבא שלה לא נמצא כעת באילת והוסיף: "בואי אתי הביתה. אני אפנק אותך ויהיה לך כייף". הוא קבע לפגוש את הילדה בשעה 18:00. הילדה סיפרה לקרובי משפחתה על האירוע. הם דיווחו למשטרה והתשואל נעצר.

נציג המשטרה מסר בדיון להארכת מעצר של החשוד: "מדובר באירוע חמור, שאילולא אותו עוז של אותה קטינה לשתף ולספר, אין לדעת איפה זה היה נגמר". בא כוחו של התשואל טען מנגד: "אני טוען שלא מתקיים חשד סביר לעבירה של מעשה מגונה ולא של הטרדה מינית. אם ניקח את הגרסה של הקטינה, כאשר הוא החזיק לה את היד, לא מדובר במעשה לסיפוק מיני, הוא לא נגע במקום שהוא אינטימי, הגרסה שלו שהוא ריחם עליה שאין לה כסף וכאקט של רחמים הוא כופר בזה שהוא נגע בה בכלל, אך הוא הציע לה אוכל מתוך רחמים ולא מתוך גירוי מיני. החשוד כופר בכך שהוא אמר לה את הדברים. הוא רצה להזמין אותה לאכול ולא לגירוי מיני. בסופו של דבר צריך לעשות סדר בדברים, העבירה של מעשה מגונה גם אם היה תכנון כזה, לא התבצע דבר כזה, הוא לא נפגש אתה והגיעה משטרה. עדיין לא בוצעה עבירה. על מחשבות אין עונשים. השאלה אם הייתה עבירת ניסיון. מדובר בבחור שלא צעיר הוא יליד 1953 ואין לו הרשעות בכלל, אם המשטרה חושבת שהיא תפסה פדופיל, אז זה לא המקרה, סטייה מינית רואים מגיל צעיר ואין לו הרשעות. אני חושב שלטעמי מדובר על אדם שסובל מבדידות, ורגש אבהי שאין לו ילדים, ולא גירוי מיני".  התשואל אמר לשופט: "אני אף פעם לא אוהב לשקר. אני הייתי נהג מונית 20 שנה. לא הייתה לי כוונה לעשות לה מעשה או משהו. אני הייתי 20 שנה נהג מונית ועלו לי ילדים וילדות למונית ולא עשיתי כלום".

שופט בית משפט השלום באילת, תומר אורינוב הורה על הארכת מעצרו של החשוד. הוא דחה את בקשת הסנגור לקיים את הדיון בדלתיים סגורות וציין: "הכלל הוא כי דיוני בית המשפט מתקיימים בפומבי. לא מצאתי טעם המצדיק סגירת הדלתיים ונהפוך הוא, קיים אינטרס ציבורי ממשי שההליך יהיה גלוי כדי לעודד מתלוננות נוספות, ככל שקיימות, להגיש תלונתן".

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש