פרסומת
דלג

האם שגזרה את איבר המין של בנה נעצרה בחשד להכאת בתה

מאת: עומר כרמון ● 16/12/2016 23:30 ● ערב ערב 2789
ילדיה של החשודה הוחזרו בראשית השבוע לדירתה לאחר ששהו תשעה חודשים בדירת קלט. האם התחייבה שלא תשהה עם הילדים ביחידות, אולם מיד עם הגעתם, הסתגרה עמם בבית והכתה את בתה הקטנה בגב. למרות התנהגותה של אשתו, בן זוגה ביקש השבוע מהשופט לשחרר את אשתו ממעצר: "הילדות כל היום בוכות: 'איפה אמא'"
האם שגזרה את איבר המין של בנה נעצרה בחשד להכאת בתה

מסתננת מאריתריאה, תושבת אילת, שמואשמת כי גזרה במספרים את ערלת בנה בן הארבע, נעצרה השבוע בחשד שהכתה גם את בתה. ילדיה של החשודה הוחזרו בראשית השבוע לדירתה לאחר ששהו תשעה חודשים בדירת קלט. האם התחייבה שלא תשהה עם הילדים ביחידות, אולם מיד עם הגעתם, הסתגרה עמם בבית והכתה את בתה הקטנה בגב. בן זוגה הזעיק את המשטרה והיא נעצרה.

למרות התנהגותה של אשתו, בן הזוג ביקש השבוע מהשופט לשחרר את אשתו ממעצר: "הילדות כל היום בוכות: 'איפה אמא'", הוא אמר. "אני רוצה שהיא תחזור הביתה. אין לה חברים. אין לה איפה להיות". החשודה אמרה לשופט: "מדובר בילדים שלי, אני מוכנה לעשות הכל בשבילם, אני מצטערת על מה שקרה, אני לא הרמתי ידיים, אני רוצה לחזור הביתה לטפל בילדים שלי".

אין זו הפעם הראשונה בה פוגעת האם באחד מילדיה מיד כשהם מוחזרים אליה. חצי שנה לפני האירוע בו גזרה את עורלת בנה, הוכר הילד כקטין נזקק בצו בית משפט, לאור "חוסר תפקוד הורי, שוטטות והזנחה". הוא שהה במשפחת קלט כחצי שנה. שבוע לפני שנפצע, הוחזר לאמו בהחלטת בית משפט השלום באילת ובניגוד לחוות דעת של עובדת סוציאלית.  לפי כתב האישום, הנאשמת החזיקה את הילד בחוזקה בידיה והורתה לו לשבת בשקט. אחר כך נטלה מספרים וגזרה באמצעותם את העור המקיף את החלק העליון של איבר מינו של הילד. הילד בכה וביקש מאמו שלא 'תגזור' אותו, אך היא לא שעתה לבכיו ובקשותיו והמשיכה לחתוך בכוח את העור בחלק העליון של איבר המין. לילד נגרם חתך היקפי בעור איבר מינו, אשר דימם רבות. לאחר מכן נותר הילד שוכב על הספה בבית, שותת דם מאיבר מינו, כואב ובוכה ולא מסוגל ללכת בשל כאביו העזים. האם לא פינתה את בנה לקבלת טיפול רפואי, אלא אמרה לו שישהה בבית והכאב יעבור. בחקירתו במשטרה סיפר הילד: "אמא חתכה אותי עם המספריים וזה כאב נורא... לא רוצה להיות בבית של אמא, היא חותכת אותי... היא גזרה אותי. היא אמרה שמחר יעבור וזה לא יכאב. אמרתי לה עוד פעם לא לגזור והיא לא הקשיבה והמשיכה לגזור אותי". 

חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש