פרסומת
דלג

ואף על פי כן ניצחון - הפועל פתאל אילת - הרצליה 84:91

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 25/1/2017 09:16 ● מה נשמע 480
למרות שלפרקים נדמה היה שהשופטים במשחק לא ממש רוצים שאילת תנצח- לראייה, שלוש עבירות טכניות רצופות שנשרקו לחנן קולמן ולספסל האילתי, שחקני אילת ביום טוב, חדורי מוטיבציה ועם הגנת ברזל, הוכיחו שכשהניצחון צריך להיות שלך- הוא שלך
ואף על פי כן ניצחון - הפועל פתאל אילת - הרצליה 84:91

שחקני הפועל פתאל אילת לא השאירו ביום ראשון בשבוע מקום לספקות לגבי ניצחון הבית עליו חתמו מול הרצליה ושמרו על הנאחס של הקבוצה האורחת באילת. הרצליה מצידה חתמה על הפסד מספר 12 לאילת מתוך 14 מפגשים. באילת היו אלו לנדון מילבורן עם 20 נקודות ובאקנר עם 17 נקודות שהובילו את הקבוצה לניצחון מרשים אותו לא הצליחו לעצור גם שופטי המשחק עם שורה של שריקות מעוררי מחלוקת ברבע האחרון ביניהן שלוש עבירות טכניות רצופות שנשרקו לחנן קולמן ושניים לספסל האילתי ושלחו את שחקני הרצליה לזרוק מהקו.
 הפתיחה הייתה שייכת לאילת שרצה קדימה והעמידה את השעון על יתרון 0:9 תוך שתי דקות. אם מישהו חשב שזה במקרה, הרי שסיום הרבע 16:26 לאילת אותת על הבאות. ברבע השני אילת המשיכה ללחוץ על הגז ביום מדהים ולא השאירה הרבה מקום לאורחים שלמעט טוריאן וכרם, שקלעו יחד 25 מתוך הנקודות של הרצליה, לא ממש תפקדו. בסיום המחצית ירדה האורחת בפיגור 49:40.
גם ברבע השלישי המשיכה הרצליה לרדוף אחרי אילת. סל של גרין צמצם את הפער לשבע נקודות בלבד, אלא שאם למישהו היה נדמה כי הרצליה חוזרת למשחק, שחקני אילת יצאו לריצה  0:8 כשהם מעלים את השעון ל - 50:65 ובסיום הרבע השלישי: 52:67 לאילת. ברבע הרביעי כבר לא היה ספק מי הקבוצה הטובה על המגרש ומי תנצח והרבע כולו היה לפרוטוקול בלבד כשהאירוע היחיד ברבע הזה היה הרחקתו של באקנר (דקה 37), אחרי דיבורים מיותרים לשופטים. בסיום אילת חתמה על ניצחון בית חשוב- 84:91.
אגב באקנר- התובע של איגוד הכדורסל עו"ד טל אור, החליט להסתפק בקנס כספי אוטומטי בסך 12,000 ₪ לשחקן, וזאת בתנאי שהשחקן ישלח מכתב התנצלות תוך 48 שעות. באקנר לא התמהמה, שלח את מכתב ההתנצלות המבוקש ובשלב הזה יסתפק בקנס הכספי. לא נעים.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש