פרסומת
דלג

אינסטלטור בחולון

מאת: מסחרי ● צילום: מסחרי ● 18/4/2017 10:03 ● ערב ערב 2806
יש אנשים שמתמצאים בעבודות שונות בתיקונים הקטנים בית, גם בתחום האינסטלאציה, כגון: החלפת סיפון מתחת לברז , התקנה של ברז חדש, צינור במקלחת, פתיחת סתימה באסלה ועוד >>
אינסטלטור בחולון

יש אנשים שמתמצאים בעבודות שונות בתיקונים הקטנים בית, גם בתחום האינסטלאציה, כגון: החלפת סיפון מתחת לברז , התקנה של ברז חדש, צינור במקלחת, פתיחת סתימה באסלה ועוד. אם מדובר בעבודות שהן מסובכות יותר, כדאי להזמין בעל מקצוע בתחום. אם אתם גרים באזור חולון, כדאי להזמין אינסטלטור בחולון, אשר מכיר היטב את האזור ואת מערכת האינסטלציה בעיר. כדאי לא להתעסק בעבודה מורכבת בתחום האינסטלאציה, אם אינכם מכירים את העבודה או התקלה, אחרת הנזק יהיה רב יותר.

 

הישמעו לאינסטלטור לגבי תחזוקה נכונה של מערכת האינסטלאציה

 

מי שרוכש דירה או בית ישן בחולון, יודע שהדבר הראשון שעליו לבדוק הינו את תקינותה של מערכת האינסטלציה. כל דבר יש בו עייפות החומר, במיוחד אם מדובר על מערכת אינסטלציה שאנו עושים בה שימוש כל כך הרבה פעמים ביום, אם במטבח, בשירותים ובמקלחת ועוד.  ישנם אינסטלטורים שמבצעים את כל סוגי התיקונים ולפני שתזמינו בעל מקצוע בתחום, כמו אינסטלטור או מעל מקצוע של ביובית בחולון, שאלו לגבי התקלה ותתארו אותה, כבר בשיחה הראשונה שלכם עמו בטלפון. גם בעיות במערכת הביוב, אינסטלטור יכול לפתור ולכן שאלו את האינסטלטור, אם יש לו את הציוד המשוכלל ביותר.

 

בקשו קבלה בכל תיקון

 

קבלה היא אחריות על עבודתו של שרברב בחולון או בל עיר אחרת. על הקבלה, יהיה מפורט סוג התיקון, מה הוחלף ואת המחיר בתוספת של מע"מ.  היום ישנו ציוד שיכול לסייע לאינסטלטור לאתר בדיוק ובמהירות בעיות כגון איתור נזילות, וכן צילום של מערכת הביוב, על מנת לדעת מהיכן נובעת בדיוק הסתימה. ניתן למצוא אינסטלטור, אשר משפץ חדרי אמבט ויחליף בהזדמנות זו את תשתית המים אם מדובר על צנרת שקיימת מעל ל-10 שנים. חשוב לבדוק כל העת את מערכת האינסטלציה והביוב, על מנת למנוע בעיות בעתיד. כולנו מודעים לעובדה, כי בית שיש בו קלקול במערכת האינסטלאציה, אינו יכול לתפקד.

http://hamumchim.net/


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש