פרסומת
דלג

אלופים ארציים

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 17/5/2017 13:17 ● מה נשמע 496
12 חברי נבחרת מועדון ג'ודוקאן, בניצוחו של המאמן דוד בן ארבון, חזרו לאחרונה מאליפות הארץ עם שלל מדליות וזכיות ● הצצה אל התחום ממנו גדלים אלופים אולימפיים
אלופים ארציים

שבעה חברי מועדון 'ג'ודוקאן' אילת, המייצגים את עמותת 'מיטב אילת', חזרו לאחרונה מאליפות הארץ בג'ודו שהתקיימה ברעננה עם מדליות מקומות ראשונים. לתחרות שהקיפה ספורטאים מגילאי 8 ועד 18 יצאו מאילת 12 חניכים.


ואלו הזוכים:


ילדים 30 ק"ג, גילאי 9-11:
מקום 1- ליאל כהן
מקום 2- יוסף אבו רוכב
מקום 3- ראובן בנישתי
ילדות 30 ק"ג גילאי 8-10
מקום 3- הודיה אלטנני
בנים 60 ק"ג גילאי 13-14
מקום 1- אברהם דהן
נוער א' 90 +ק"ג
מקום 1- יבגני שמלצין
נוער ב' 81 ק"ג
מקום 1- דניאל הייננין

 

חברים בנבחרת


הצלחתו של מועדון 'ג'ודוקאן' אילת שהוליד מזה שנים אלופי ישראל וחברים בנבחרת ישראל בג'ודו, נמשך גם בימים אלו. לאחרונה חזרה ארצה נבחרת ישראל בג'ודו הכוללת שלושה חברים מהמועדון באילת: רועי ליפשיץ, דניאל הייננין ויבגני שמצלין מאליפות גביע אירופה שהתקיימה ברומניה. מכל חברי נבחרת ישראל, רק האילתי יבגני, חזר ארצה עם מדליית זהב ראוייה וחשובה.
חברי הסגל מאילת טסים פעמיים בשבוע לאימון הנבחרת שמתקיים במכון 'וינגייט', משימה לא פשוטה עבור הילדים וההורים שלא מוותרים על התקדמותם של ילדיהם. בימים אלו זומנו לנבחרת ישראל ספורטאים נוספים ממועדון 'ג'ודוקאן' בעיר.


סיפורו של אלוף


אם הבחנתם לאורך הכתבה בשם יבגני שמצלין, זה לא במקרה, שכן מדובר באחד הג'ודאים העולים בנבחרת האילתית של מועדון 'ג'ודוקאן'. יבגני התחיל להתאמן בגיל חמש. מאז הוא חתם על כמה הפסקות בדרך. השנה הוא חזר להתאמן ברצינות והוכיח כי עדיין לא אמר את המילה האחרונה על הזירה. עבורו זו הייתה שנה מעולה עם שורה של זכיות: בשני תחרויות קריטריון של איגוד הג'ודו הוא סיים עם מדליית ארד ובתחרות הקריטריון השלישית הוא זכה במדליית כסף.
באליפות ישראל לקדטים הוא סיים במקום השני, למרות שהיה בין הצעירים בקטגורייה.
באליפות ישראל האחרונה הוא זכה במקום הראשון ובגביע אירופה, תחרות שהתקיימה לאחרונה ברומניה חזר יבגני עם מדליית זהב חשובה, כשגם כאן היה צעיר המשתתפים בקטגוריה.
דוד בן ארבון שהוציא תחת ידיו המנוסות אלופים צופה לחניכו הישגים ראויים גם בהמשך הדרך.


חדשות אילת
 

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש