פרסומת
דלג

הקיץ של אביה

מאת: איה פלשקס ● 18/5/2017 20:57 ● ערב ערב 2811
זה הולך להיות ללא ספק הקיץ החשוב בקריירה המרשימה של אביה מזרחי-מגן ● שהחלה את דרכה המלונאית לפני 17 שנה כפקידת קבלה ● ומונתה השבוע למנכ"לית רשת פתאל ● מי שזכורה כמנכ"לית המלון הצעירה בישראל שמונתה לתפקיד כבר בגיל 27 ● מבטיחה להמשיך ולהצעיד את הרשת הצומחת להישגים חדשים
הקיץ של אביה

צילום : אילן בשור עבור לקט ישראל

אביה מזרחי-מגן היא המנכ"לית החדשה של חברת פתאל, כך נודע השבוע. היא נכנסת לתפקידה לאחר פרישתו של ראובן אלקס, המנכ"ל היוצא ששימש בתפקיד בחמש השנים האחרונות. "מינויה של אביה הוא ברוח ערכי החברה של השקעה גדולה במשאב האנושי וקידומים בתוך החברה" מסר דוד פתאל.
רשת פתאל מפעילה כיום 35 מלונות ב-14 ערים ואזורי נופש, והיא המעסיקה יותר מ-8,000 עובדים. באזור אילת יש לרשת פאתל  עשרה בתי מלון. בתפקידה האחרון אותו היא מסיימת בימים אלה, מגן-מזרחי היא מנכ"לית כל אזור אילת.

אביה מזרחי-מגן, בת 40, בעלת תואר ראשון במשפטים נשואה ומגדלת עם בעלה ששה ילדים. המשפחה מתגוררת באילת אך עקב התפקיד החדש יעברו למרכז. לאחר שחרורה מצה"ל עבדה כמלצרית במלון 'דן' אילת, לצורך מענק השחרור. לפני 17 שנים והחלה לעבוד ברשת פתאל כפקידת הזמנות. מאז היא במלונאות, ברשת פתאל. ממש בתחילת דרכה עברה הכשרה בעתודה הניהולית של הרשת, ומשם המשיכה להתקדם בתוך הרשת בתפקידים שונים. בגיל 27 הייתה למנכ"לית מלון הצעירה ביותר כשמונתה למנכ"לית 'קלאב מד', משם המשיכה לתפקיד מנכ"לית ארמונות הרודס למשך שלוש שנים, ובחמש השנים האחרונות מלאה את התפקיד הבכיר ביותר באזור: מנכ"לית רשת פתאל באזור אילת.
בימים אלה היא נוסקת לתפקיד מנכ"לית כל הרשת. לאחר שהודתה לדוד פתאל על האמון אמרה: "אני בטוחה שאצליח להצעיד את הרשת להצלחות נוספות, בזכות האנשים הנפלאים שעובדים בה, והאורחים שימשיכו להביע בנו אמון".


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש