פרסומת
דלג

מורגן תשיעית במכבייה

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 26/7/2017 12:11 ● מה נשמע 506
מורן קולי, השחיינית האילתית המצטיינת בת ה - 14, הצליחה להעפיל למשחה 50 מטר חופשי במשחקי המכבייה וסיימה במקום התשיעי והמכובד בין שחיינים בגיל 16
מורגן תשיעית במכבייה

בתחרויות השחייה של המכבייה, הייתה גם לאילת נציגות אחת ויחידה בדמותה שלך השחיינית האילתית מורגן קולי בת ה- 14 שהצליחה להעפיל למשחה 50 מ' חופשי מהמקום החמישי בקרב קטגוריית הנוער (גיל 16). מורגן קבעה במקצה את התוצאה שלה- 28.2 שניות, לא שיפרה וגם לא גרעה וסיימה במקום התשיעי כללי ובמקום השלישי בקטגוריית הגיל שלה (בנו ת14), כשהיא מפסידה ליריבה קבועה מישראל שסיימה ראשונה וליריבה מברזיל. מאמנה של מורגן, סרגיי גרום היה מרוצה מהישגה זה של חניכתו והזכיר כי היא עדיין צעירה ושחתה עם קבוצה של בוגרים ממנה.
בימים אלו משתתפים שחייני קבוצת 'גימים' האילתית בניצוחה של המאמנת מעיין בוכריס באליפות ישראל לגילאים צעירים. בשבוע הבא תצא מאילת נציגות של קבוצת הפועל בניצוחו של סרגי גרום לאליפות ישראל לנוער. לא ברור האם אניה גרום צתא גם היא לתחרות מאחר והיא מצוייה בימים אלו בשלבים האחרונים של הטירונות הצבאית שלה ולא ברור עדיין האם תקבל שחרור מיוחד מהצבא לטובת השתתפות בתחרות. 


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש