פרסומת
דלג

חינוך, לא פחות חשוב

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 11/8/2017 16:15 ● מה נשמע 508
זה כבר לא סוד שבאגודת הכדורגל של בני אילת שמו להם המושכים בחוטים מטרה ברורה- לקדם את איכויות בני הנוער בעיר שמשחקים כדורגל ● במילים אחרות- ערכים וחינוך זו לגמרי לא מילה גסה ● ביום שני השתתפו רועי אפלבאום ותותי נופי, חברי צוות הנהלת האגודה בטקס מגן הכבוד- הדור הבא בבית הנשיא ● אז אולי לא זכינו באות, אבל היי, התוצאות על פני השטח הרבה יותר חשובות
חינוך, לא פחות חשוב
אפלבאום ונופי עם אלונה ברקת שזכתה במגן הכבוד ליגת העל

מזה כמה שנים שבאגודת הכדורגל בני אילת שמו להם למטרה לחדד את כל נושא הערכים והחינוך במחלקת הנוער בכדורגל, כיוון שקיבל חיזוק משמעותי בשנה האחרונה, לא רק במעשים על פני השטח, אלא גם בהחלטה אותה הוביל רועי אפלבאום, חבר בוועד המנהל ומנהל קבוצת נערים ג' (בה משחק בנו גיא), להשתתף בפרויקט מגן הכבוד- הדור הבא מטעם בית נשיא המדינה.
הפרויקט ששם לו למטרה לקדם את נושא הערכים בקבוצות הנוער באגודות הכדורגל השונות בארץ, מתקיים כבר שלוש שנים בליגת העל, כשהשנה, לראשונה, נפתח הפרויקט לקבוצות נוער מכל הליגות. זו בדיוק הייתה ההזדמנות של אגודת בני אילת לחבור לפרויקט על מנת להציג את הפעילות הברוכה שמתקיימת באגודה לקידום חינוכי וערכי של בני הנוער.

 

לא פחות חשובים - ערכים. הנשיא ריבלין


40 אגודות מכל רחבי הארץ ומהליגות השונות, השתתפו בפרויקט, שהגיע לסיומו ביום שני השבוע בבית הנשיא ראובן ריבלין, שאירח את נציגי הקבוצות השונות. את בני אילת ייצגו באירוע תותי נופי, מנהל מחלקת הנוער ומוביל הפרויקט באילת רועי אפלבאום. בטקס הוצגו הפעילויות השונות המתקיימות באגודות ומכל ליגה נבחרה הקבוצה הבולטת בעשייתה. בסופו של יום בני אילת לא זכו באות המיוחל, אבל עדיין, עצם הייצוג של אילת בפרויקט המכובד והעובדה שעל פני השטח לא מעט דברים נעשים למען בני הנוער, זה כבר שווה הכל. "אני גאה", אומר השבוע רועי אפלבאום. "כשהצטרפנו לפרויקט ונציגים הגיעו לראות ולהתרשם ממה שאנחנו עושים באילת, הם לקחו מאיתנו לא מעט דוגמאות והעבירו לאגודות אחרות, זה אומר שאנחנו פועלים מצוין. להיות בחדר אחדש עם אגודות גדולות בליגת העל ולדעת שאנחנו עושים עבור בני הנוער שלנו באגודה לא פחות ממה שהם עושים, זה כבוד וזה מה שחשוב. 
אני שמח לראות שהיום בכדורגל כבר מייחסים משמעות לנושא הטיפול באלימות וקידום השחקנים מבחינה ערכית וחינוכית. בשורה התחתונה זה חשוב הרבה יותר מאשר האות".
לשאלה האם אילת תציג את מועמדותה גם בשנה הבאה אמר רועי: "אמנם ביום שני, בבית הנשיא, כבר רמזו לנו שאם ניגש לתחרות בשנה הבאה ככל הנראה נזכה, אבל לא בטוח שכך יהיה כי מדובר במייזם לא פשוט, שמצריך הרבה עבודת ניירת והכנות. כך או כך, מה שחשוב שאנחנו לא נפסיק לשים את האצבע על נושא הערכים וקידום בני הנוער שלנו". 


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש