פרסומת
דלג

סאן גארד - ציפוי ומיגון זכוכית

מאת: סימונה סולומון שאואט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 11/8/2017 16:31 ● ערב ערב 2823
הקיץ כבר כאן – לוהט מהרגיל, ההתחממות הגלובלית עושה את שלה, הטמפרטורות עולות בטירוף, הקרינה חזקה ומסוכנת מתמיד, הסינוור מעיק, וכל אלה מובילים בדרך טבע לפתרונות יצירתיים לציפוי זכוכית להצללה, פרטיות, וגם מיגון ובטיחות במכוניות וגם בדירות, בבתים, במבני תעשיה, במלונות, במוסדות, בעסקים ועוד
סאן גארד - ציפוי ומיגון זכוכית

'סאן גארד', המתמחה בציפוי חלונות 'אנטי סאן' לרכבים, פיתחה את הפתרונות הכל כך חשובים הללו. החברה קיימת באילת כמעט 20 שנה, ומאז שנת 2013 - בבעלותו של שרלי בן שימול. 'סאן גארד', כאמור, נותנת פתרונות ציפוי ומיגון זכוכית לפרטיים, לעסקים, לחברות רכב, למוניות, למוסדות, למלונות, למבני תעשיה – ובעצם לכל דורש.
החברה מתהדרת בציפויים האיכותיים ביותר שהינם בעלי מסנני קרינה של 100% של קרינות UVA ו - UVB המסוכנות לעור בתקן מחמיר אמריקאי וניתן להשיגם בדרגות כהות שונות ודרגות דחיית חום שונות, בהתאם לרצון הלקוח.

 

נוהגים בטוח וגם חוסכים

 


קרינת ה- UV גורמת נזק לא רק לעור, אלא גם לפנים הרכב. בעזרת ציפויי החלונות הכהים, ניתן להאריך את חיי הריפודים וחלקי הפלסטיק ברכב. הציפויים מפחיתים חדירת אנרגיית חום בזמן חנייה ותנועה, מגבירים נוחות ומפחיתים סינוור. בנוסף, תורם הציפוי לייעול מערכת מיזוג האוויר, וכתוצאה מכך - חסכון בדלק ודחיית בלאי.
הציפויים מומלצים על ידי האגודה האמריקאית למלחמה בסרטן ורופאי עור מומחים ומאושרים על ידי משרד התחבורה. 
פתרונות מיגון שמשות הרכב אף הם מסופקים על ידי חברת 'סאן גארד'. המיגון הינו שקוף, מחזק משמעותית את הזכוכית הקיימת, מונע פריצה קלה דרך הזכוכית, מונע פגיעה בעת זריקת אבנים, מונע התפזרות רסיסים מסוכנים בשעת תאונה, אינו פוגע באטימות החלון, ניתן לשילוב עם יריעת מגן שמש להגנה מהשמש. בנוסף, ניתן גם למגן את השמשה האחורית של הרכב.

 

ציפוי ומיגון מבנים


ציפויים לפרטיות והגנה מפני השמש - השכנים גרים איתכם בסלון? או אולי רואים את המקלחת? מעוניינים להגביר את השמירה על הפרטיות? השמש מחממת לכם את הבית והורסת את הריהוט? ל'סאן גארד' מגוון ציפויים שקופים בעלי דרגות כהות שונות ובעלי מסנני קרינה UV שמתאימים בדיוק לחלונות ביתכם.

ציפויים נגד פריצה ורסיסים - חוששים מפריצה לבית? לא רוצים להתאבזר בסורגים גסים? מעוניינים להגביר את הבטיחות בפני תאונות ילדים וחלונות זכוכית? ל'סאן גארד' מגוון פתרונות להגברת הביטחון בבית שלכם: ציפוי מגן ביטחון המחזק את הזכוכית הקיימת ומונע חדירה קלה אל תוך המבנה ומאפשר לחלון לספוג חבטות מרובות מבלי לקרוס. ציפוי מגן בטחון מוכר כפתרון חסכוני, יעיל ואסתטי, ושקיפות החלון אינה נפגעת. יש לציין, כי ציפוי מגן ביטחון מוכר על ידי חברות הביטוח כתחליף לסורגים.

מבצע לשבוע בלבד, לרגל צאת הכתבה (10-16.8.17) – ציפוי זוג חלונות רכב 
 ב- 300 ₪ (במקום 350 ₪) – למביא כתבה זו.


ליצירת קשר: 053-7377199, 053-3322123. כתובת: המסגר 12, א.ת. אילת. 


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש