פרסומת
דלג

בייבי, מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 11/8/2017 17:39 ● מה נשמע 509
אם גם לכם יש תמונות מוצלחות של הילדים שאתם רוצים לפרסם, אל תחשבו פעמיים ושלחו אלינו ● אל תשכחו להוסיף גם את שם הילד/ה, הגיל, הגן בו הם לומדים, שמות ההורים, וכל מה שיעזור לנו להפוך את האייטם למעניין.
בייבי, מי כוכב של אמא?

 

תיק תק ויש עגילים

 

קים אסתר הבת המקסימה של אמא ג'י ואבא חיים דוד הצלם, הגיעה לעשות עגילים רגע לפני יום הולדתה השלישי. אנה וקטיה מצוות החנות 'תיק תק' עשו עבודה נהדרת ועשו לה את שני העגילים יחד בו זמנית. ועוד לפני שהקטנה הבינה מה קורה כבר היו לה שני עגילים חדשים על האוזניים. יפה שכזו.


 

הראל חוגג שנה

 

עד לפני כמה חודשים הם בכלל התגוררו במיאמי ארצות הברית, ושם גם נולד הנסיך הקטן הראל. לפני כמה חודשים חתמה משפחת סרעביה על קאמבק לאילת, ולכבוד חגיגות יום ההולדת הראשון של הראל הם הגיעו לסדרת צילומי סמאש דה קייק בסטודיו של רוני מויאל. החיוכים לא הפסיקו וכשהעוגה לא הספיקה, ניתן האות להסתער גם על קופסת ממרח השוקולד. שימו לב להנאה המושלמת. (צילום: רוני מויאל)


 

תתחדש על התספורת

 

נתנאל החמוד גדל בשנה וחתם על גיל שלוש, זו הייתה סיבה מספיק טובה להורים אילונה ואייזיק להוביל את הילד לתספורת הראשונה. אם לא די בזה, הרי שנתנאל יעלה השנה לגן עירייה (גן 'ניצנים') וההתרגשות רבה. אז בד בבד, חגג נתנאל יום הולדת, אמא הכינה עוגה מקסימה של אריה (כמו המזל שלו) וכולם היו סופר מרוצים בעיקר נתנאל שכבר לא יודע ממה להתרגש יותר. מזל טוב ענק כבר איחלנו?


 

אלוף גם במדריד

 

רני סעד, טניסאי אילתי צעיר שיצא לאחרונה עם נבחרת מרכז הטניס של אילת בניצוחו של גיל מויאל למחנה הקיץ בברצלונה, ספרד, חזר משם עם תואר אליפות לאחר שזכה במקום הראשון בטורניר, אז מה הפלא שההורים שלו נסר ומקיל חתמו על סופר התרגשות. 'בייב' גאה גם הוא.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש