פרסומת
דלג

אפטר שוק

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 11/8/2017 18:14 ● ערב ערב 2823
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ', ברק בן דוד
אפטר שוק

בביטלס מגה בר שבמרכז התיירות מכינים לכם סופ"ש לוהט במיוחד... אבל לוהט במיוחד!  כי רק ככה חוגגים את בואו של סוף השבוע, וכדי שתבינו מה מחכה לכם, שופופו על התמונות מהסופ"ש הקודם.


פתחו יומנים ושריינו את התאריך הבא: ה-14.8 היום בו ייפתח באופן רשמי פסטיבל לילות קיץ בים האדום, עוד הפקה מרשימה מבית היוצר של קבוצת הפסטיבלים של אילת. הלוקיישן: בטיילת, בצמוד לקניון מול הים ויימשך ארבעה לילות שכולם קסם אחד גדול, חוויה צבעונית, מגניבה ומעוררת חושים בכיכובם  של: מועדון הקצב של אביהו פנחסוב, ליאור נרקיס, סטאלוס ואורן חן, מאור אדרי, יאמאס ויהודה קיסר. צילום: יח"צ


בשיאו של קיץ, הגיע הצמד הכי לוהט במדינה סטטיק ובנאל תבורי להופעה היסטרית במיוחד שהתקיימה במועדון הסלינה. טודו בום, הכל בסדר!


רגע לפני שהוא עלה להופיע בסלינה ואחרי הופעה שהוא קיים בפני קבוצה סגורה באחד מבתי המלון בעיר, הגיע החצי של בנאל תבורי, סטטיק לאכול במסעדת הפיפט אבניו יחד עם מנהלו האישי. ספיר מארחת הפיפט אבניו אירחה בצורה מושלמת וגם קיבלה תמונה מלאה בסטייל.


 נותנים כבוד במקומות הבילוי. אם בזמן הבילוי שלכם תיתקלו בקרוב בברמנים הלובשים חולצה עם אחד מהמסרים  הבאים:  "אחי, פשוט שאל מה שלומה", "לבלות ולשתות ביחד וליהנות בלי פחד", "היא בצרה, קרא לברמן לעזרה" ועוד, הסיבה לכך היא ששבעה בעלי מקומות בילוי בעיר הצטרפו למיזם העירוני, שנועד להפוך את מקום הבילוי למוגן, בטוח ומכבד. תאורה בהירה בשירותים של מקום הבילוי, תליית כרזות המעודדות נורמות חברתיות חיוביות, הכשרות של הברמנים וצוות המלצרים בחיזוק היכולת לזהות סימני מצוקה, איתור וטיפול באלימות והטרדה מינית והתחייבות לדיווח מיידי לגורמי משטרה ורווחה במקרה של אירוע חריג. על אלה ועוד התחייבו בעלי העסקים המשתתפים בפרויקט ויחתמו בהתאם לכך על אמנה. בחזית עסקים אלה תודבק מדבקה המציינת, כי המקום נושא תו תקן "Respect" המעיד, כי המקום הינו מקום בילוי בטוח.

פאב הדובים ובר האקדמיה באילת היו הראשונים לקבל את התו. בשבועות הקרובים, יצטרפו גם אבניו ביץ' ופיפט אבניו, המבשלה, קרייזי אלפנט ומועדון הלילה סלינה ובהמשך הכוונה לרתום את כל מקומות הבילוי בעיר. בתמונות: ראש העירייה מאיר יצחק הלוי בסיור מועדונים וברים במרכז התיירות עם המדבקות שהודבקו כבר בחלק מהמקומות.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש