פרסומת
דלג

בקרוב: ייפתר המחסור בגינקולוגים באילת

מאת: איה פלשקס ● צילום: אילוסטרציה ● 11/8/2017 19:15 ● ערב ערב 2823
בשורה לנשות אילת. לאחר חודשים בהם סבלו נשות אילת ממחסור ברופאי נשים עקב עזיבתו של ד''ר איתן, מבשרת דוברת קופת חולים כללית כי החל מחודש אוקטובר יצטרפו לצוות רופאי הנשים ב'כללית' באילת שני רופאים מומחים ● הרופאים יעבדו ויתגוררו עם משפחתם באילת
בקרוב: ייפתר המחסור בגינקולוגים באילת

לפני מספר חודשים עזב ד"ר איתן במפתיע את מרפאת הנשים בסניף המחוזית. בנוסף, רופאים ספורים שקיבלו במרפאה חיצונית הפסיקו לקבל פציינטיות מן המניין ועברו לקבל דרך 'המושלם', צורת טיפול הכרוכה בתשלום מסוים. כתוצאה מכך, בחודשים האחרונים קמה זעקה בקרב נשות אילת על מחסור ברופאי נשים. ד"ר אלדר ברקוביץ', מנהל בית החולים 'יוספטל' ומחוז אילת היה במגעים עם כמה וכמה רופאים עד להודעה שהגיעה השבוע. כמו כן הוא בודק אפשרויות להביא רופאים נוספים, בתחומים שונים, לעיר אילת.
 עתה נראה כי נמצא הפתרון לעניין הרפואה הגינקולוגית. עוד מסרה הדוברת: "רופאים אלה יצטרפו לצוות מרפאת הנשים במרפאה המחוזית: לד"ר סנדלר שעובדת במרפאה במהלך כל ימות השבוע, ד"ר רוזנטל, דר' רחל אדטו, דר בירנבאום ודר' לול, רופאים הפועלים כל אחד יום יומיים בשבוע. זאת בנוסף לרופא נשים הפועל במרפאת שחמון אחת לשבוע".


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש