פרסומת
דלג

חנק את אשתו באמבטיה לעיני בנו הפעוט

מאת: איה פלשקס ● צילום: אילוסטרציה ● 11/8/2017 19:52 ● ערב ערב 2823
א' נעצר בחשד שחנק את אשתו במגבת, באמבטיה שבדירתם, לעיניי בנם התינוק בן השנה וחצי. בנוסף נטען כי אין זו הפעם הראשונה שתקף אותה ואיים לדקור אותה. "היא דחפה אותי וקיללה אותי, ורדפה אחרי עם סכין, בעיטות, קללות, הילד בן 3.5 לומד לקלל ממנה, שתביאו אותה ותראו
חנק את אשתו באמבטיה לעיני בנו הפעוט

 במצב הזה ברחתי, לא רציתי שיהיה יותר גרוע, סגרתי את עצמי במקלחת. היא רדפה אחרי עם סכין בתוך הבית, במקלחת, בעיטות וקללות". כך טען א', שייצג את עצמו' לפי פרוטוקול בית המשפט.
בהחלטתו ציין השופט ברינגר כי אשתו של א' סיפרה גם  על אירועי אלימות קודמים. וכי מחומר החקירה עולה כי משנשאל "על אירועי האלימות בעבר, תשובתו "החשוד צוחק ועונה היו מצלמות?". מעצרו הוארך ביום.
למחרת הגיעה אשתו של א' לבית המשפט ולפי הפרוטוקול אמרה "זה היה סכסוך שיצא מכל פרופורציה, בחיים שלי לא חשבתי שנגיע למצב כזה" והוסיפה " אנו חיים בסדר, אנו חיים טוב, אנו עם שלושה ילדים קטנים, הוא אב מדהים, הוא בחיים לא הכה אותם או צעק עליהם."
א', שעדיין יצג את עצמו, פרץ בבכי בבית המשפט ואמר "אני בכלל לא קרוב לכל הדברים האלה, אבל אני רוצה מעצר חודש ימים. אני מבקש שבית המשפט ישלח אותי לטיפול אבל אני רוצה שירחיקו אותי קצת ממנה. צריך לדבר גם עם הצד השני והיא מחוץ לאולם, צריך לרענן לה קצת את הראש".  ואז טען שהוא עובר תקופה לא טובה אחרי שחברה בה עבד "עקצה" אותו והפילה עליו את חובותיה. 
השופט האריך את מעצרו ביום בהתייחס לחומר חקירות שהונח בפניו.
כשהתייצב א' בדיון השלישי בפני השופט אורינוב, הסביר לו השופט את החשיבות שייוצג על ידי עורך דין. עוד עלה מדברי השופט  בהחלטתו, כי בנוסף קיים חשד לתקיפת שוטר, כשבעת העימות עם אשתו במשטרה קם והתכוון לצאת מהמקום. כשהשוטר ניסה לעצור בעדו – תקפו. 
בהחלטתו ציין השופט אורינוב "הגם שהאירוע נשוא הבקשה איננו מלמד על מסוכנות גבוהה, והגם שהחשוד נעדר עבר פלילי, עדיין נשקפת ממנו מסוכנות שכן מחומר הראיות עולה כי אין מדובר באירוע האלימות הראשון בין החשוד לאשתו" והוסיף כי יש עדות שגם איים על אשתו שידקור אותה. עוד קבע כי קיים חשש שא' לא יקפיד על תנאי השחרור. לאור כך האירך השופט את מעצרו שוב.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש