פרסומת
דלג

אבא, אבא, תפסיק

מאת: איה פלשקס ● צילום: אילוסטרציה ● 11/8/2017 19:59 ● ערב ערב 2823
אדם (י.ו.) חשד שאשתו מנהלת רומן עם אחר ● הוא תפס את ילדם הקטן וגררו אל עבר הואדי תוך שהוא גורר את זוגתו בשערותיה אל עבר צוק ● בנם הקטן הביט במחזה מבועת כשהוא צורח ומתחנן אל אביו כי יחדל ● בשולחו את י.ו למאסר של תשעה חודשים הדגיש השופט טייב את החוויה הקשה שהותיר האירוע בילדיהם של בני הזוג "שהותירה בהם צלקות שספק אם נחשפו במלואן עד כה"
אבא, אבא, תפסיק

מאסר של תשעה חודשים נגזר על י.ו. שתקף והכה את בת זוגו בנוכחות שני ילדיהם הקטנים. בנוסף גזר עליו בית המשפט לשלם 1,500 ₪ לבת זוגו כפיצוי, ועוד מאסרים על תנאי.
מגזר דינו של השופט גל שלמה טייב עולה, כי לפני כחודשיים בסביבות 03:00 בלילה שב י.ו לביתו פצוע כשרגלו מגובסת לאחר שאושפז בשל תאונת דרכים. הוא הודיע לזוגתו שהוא נפרד ממנה כי לדעתו היא מנהלת רומן עם אחר. זוגתו ניגשה לחדר השינה כדי להביא לו את כספו והמפתחות ומאותו רגע החל לרדוף אחריה, לאחוז בה, ולאיים. הילדים התעוררו והתחננו בפני אביהם שיפסיק אך הוא רק החרים להם את הטלפונים על מנת שלא יוכלו להזעיק עזרה והמשיך לרדוף אחרי זוגתו כשהוא מאיים: "אם תזוזי אני אפוצץ לך את הכד על הפנים". כך המשיך עד שיצא את הדירה ולקח עמו את אחד הילדים, בעוד השני בורח מפניו. י.ו צעד עם הילד הקטן לעבר הוואדי הסמוך כשהאם רודפת אחריהם ומבקשת שיחזיר את הילד לבית. בתגובה הוא אחז בידה והפילה על הכורכר, תפס בשערותיה וגרר אותה לעבר הצוק והכל לעיני הילד שצרח והתחנן שיפסיק, בעוד האישה, שספגה שפשופים וחבלות,  מנסה לשווא להשתחרר.
בהמשך לדברים אלה הורה קצין משטרה על הרחקת הנאשם מדירתם המשותפת, אך זה שב מיד והתקשר לבת זוגו והתכתב עמה במסרונים ובהודעות קוליות. לאחר מספר ימים, כשהאישה שהתה מחוץ לעיר, היא הזעיקה שוטרים לדירה, לאחר שהודיעו לה כי אנשים נמצאים שם. כשהשוטרים הגיעו הם מצאו שם את י.ו. שהפר את צו ההרחקה נגדו.

למרות כל זאת, סינגרה עליו בת הזוג במשפט והאשימה את התרופות שקיבל בגלל התאונה. טעון זה לא עשה רושם כביר על השופט שציין בהחלטתו כי: "למצבו הרפואי, נוכח התאונה שעבר, לא ניתן לייחס "אחריות" למעשים". לעומת זאת, הדגיש השופט לעניין נסיבות העבירה כי: "התוצאות יכלו להיות חמורות הרבה יותר, בשים לב לכך שהנאשם ביקש לגרור את המתלוננת לעבר הצוק." ועוד הוסיף וציין את החוויה הקשה של הילדים שנחשפו להתנהגותו האלימה והברוטלית של אביהם כלפי אימם, שבוודאי הותירה בהם צלקות, שספק אם נחשפו במלואן עד כה".
לאור כל אלה, הטיל השופט טייב על י.ו. עונש של תשעה חודשי מאסר בפועל, מאסר על תנאי, ופיצוי של 1,500 ₪ לבת זוגו.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש