פרסומת
דלג

איפה הפיקוח: חופרים בחוף האקולוגי

מאת: איה פלשקס ● צילום: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● 11/8/2017 23:30 ● ערב ערב 2823
עבודות שבוצעו השבוע בחוף האקולוגי של קצא"א כללו חפירת בורות והוצאת צינורות ענק בסמוך לקו המים ● ענני אבק הורחפו במקום, אך פקח של רשות הטבע והגנים (רט"ג) לא נראה בשטח ● רט"ג: "פקח רשות הטבע והגנים נמצא במקום בהתאם לצורך" ● קצא"א:"העבודות מתבצעות בתיאום מלא עם כל הגורמים הרלוונטיים"
איפה הפיקוח: חופרים בחוף האקולוגי

עבודות מתקיימות בימים אלה בחוף קצא"א כחלק מהכנת החוף האקולוגי לקראת פתיחתו לציבור. במקום חפרו ביום רביעי השבוע, בולדוזרים, בורות על שפת הים,  תוך שהם מוציאים מהקרקע צינורות ענק ומרחיפים ענני חול. בעת צפייה של 'ערב ערב' על המקום לא נכח בחוף פקח של הרט"ג. 

מרשות הטבע והגנים (רט"ג) נמסר: מדובר בעבודות המתבצעות בחלקו הצפוני של החוף המכונה "החוף האקולוגי". כרגע מתבצעות שם עבודות פינוי של מתקנים ותשתיות ישנות של קצא"א על ידי קבלן מטעמם. העבודות מבוצעות בתיאום ובפיקוח של רשות הטבע והגנים. פקח רשות הטבע והגנים נמצא במקום בהתאם לצורך. חשוב לציין כי לא חופרים שם בורות על שפת הים ורצועת בולדרים משמעותית ועתיקה שגם תישאר שם מפרידה בין הים לעבודות. מעת לעת נוצר אבק בשל העבודות עם כלים מכנים הנדסיים אבל עד כה אין המדובר בענני אבק משמעותיים ובכל אופן העבודות מבוצעות בהתאם להנחיות.

מדוברות קצא"א נמסר: "העבודות הנערכות בחוף האקולוגי באילת דרושות לצורך הכשרת החוף לקראת פתיחתו לציבור. העבודות מתבצעות בתיאום מלא עם רשות הטבע והגנים, העירייה וכן כל הגורמים הרלוונטיים לעניין זה."


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש