פרסומת
דלג

לימור להב: במידה ולא ארוץ לראשות העיר אפרוש מהחיים הפוליטיים

מאת: רותם ג'קסון ● צילום: מערכת ערב ערב ● 6/9/2017 21:17 ● ערב ערב 2827
חברת האופוזיציה לימור להב טרם החליטה האם לרוץ לראשות העיר ● גם סקר היא לא רואה טעם לערוך שכן לדבריה ''אנשים מפוחדים מכדי לתת את התשובות האמתיות'' ● אבל במידה ותחליט שלא לרוץ היא אומרת: ''שירתי את הציבור די והותר אני לא רואה את עצמי עושה קריירה באופוזיציה''
 לימור להב: במידה ולא ארוץ לראשות העיר אפרוש מהחיים הפוליטיים

פצצה פוליטית נחתה השבוע לאחר שמסביבתה של חברת המועצה לימור להב החלו להגיע שמועות לפיהן שוקלת זו לפרוש מהחיים הפוליטיים, היה וסקר שתערוך לקראת שנת הבחירות הנכנסת יעלה כי אינה מועמדת ריאלית לראשות העיר. בשיחה עמה השבוע היא אומרת: "טרם החלטתי", אך מאשרת כי היה ותבחר שלא לרוץ לראשות, תפרוש מהחיים הפוליטיים. "שירתי נאמנה את הציבור עשר שנים, וזה יהיה די והותר מה שנקרא". היא אומרת השבוע ל'ערב ערב'.
"כרגע זה לא על הפרק בכלל, אנחנו שנה וחודשיים לפני הבחירות, אני לא חושבת שזה הזמן לסקר, בינינו אני גם לא חושבת שצריך לעשות סקר באילת, אנשים מפוחדים מידי מכדי לתת את התשובות האמתיות, אנחנו מכירים את זה גם ממערכות קודמות, עוד לא קיבלתי החלטה, כשאקבל החלטה אני אעשה מה שצריך לעשות. "

אבל האם את שוקלת לפרוש מהחיים הפוליטיים בכלל?
"כרגע אין לי החלטה בכלל בעניין הזה, אני לא מתעסקת בזה אני מתעסקת בדברים אחרים, אני עושה כמובן את הפעילות הפוליטית הרגילה שלי, אבל השאלה אם אני מתמודדת או לא מתמודדת כרגע לא על הפרק, אני יכולה להגיד לך שאם וככל שאני לא אתמודד לראשות העיר אני אסיים את הקדנציה שלי, שירתי נאמנה את הציבור עשר שנים, וזה יהיה די והותר מה שנקרא. אני לא רואה את עצמי עושה קריירה בתפקיד אופוזיציה וכל זמן שמאיר יהיה, אם יהיה, ראש עיר, אני לא רואה את עצמי חוזרת אליו לקואליציה בטח שלא עם המדיניות שלו, אבל שוב עוד לא החלטתי."


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש