פרסומת
דלג

בקרוב: חיילים ייסעו חינם גם על אזרחי

מאת: איה פלשקס ● צילום: אילוסטרציה ● 16/9/2017 14:21 ● ערב ערב 2828
החל מעוד שבועות ספורים לא יאלצו חיילים ללבוש מדים כדי לנסוע בחינם בתחבורה ציבורית ● כרטיס החוגר ישמש כרב-קו ● בקווים לאילת וממנה יחול אותו הסדר בצרוף כרטיס ערבה
בקרוב: חיילים ייסעו חינם גם על אזרחי

בשורה לחיילים המשרתים או מתגוררים באילת המחזיקים בידם כרטיסי ערבה. בעוד שבועות ספורים תכנס לתוקפה הטבה חדשה שתאפשר להם לנסוע בתחבורה ציבורית בחינם בשישי-שבת גם כשהם לבושים בבגדים אזרחיים, ללא תשלום. כל שיידרש מהם הוא להציג כרטיס חוגר שישמש ככרטיס רב-קו. לדברי משרד האוצר ההטבה תחול גם בקווים לאילת וממנה בהצגת כרטיס ערבה לצד החוגר.
את ההטבה יזמה ח"כ רויטל סוויד (המחנה הציוני), שר האוצר משה כחלון ושר הביטחון אביגדור ליברמן אימצו אותה. היום (חמישי) הם צפויים לחתום על ההחלטה. עם זאת ההסכם יקבל תוקף מעשי רק בעוד שבועות מספר, כשיגובשו ההנחיות.
ממשרד האוצר נמסר: "ההסדר החדש יאפשר לחיילים הנוסעים בחינם עם מדים במהלך השבוע לקבל נסיעות בחינם בתחבורה הציבורית בימי שישי ושבת ללא מדים. רק חיילים תושבי הערבה ואילת רשאים לנסוע בחינם בקווים לאילת בכפוף להצגת תעודה ייעודית ("כרטיס ערבה", א.פ.) לנסיעה בקווי אילת והערבה. ההסכם יכנס לתוקף בשבועות הקרובים לאחר השלמת היערכות של צהל."


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש