פרסומת
דלג

תשעה חודשים הספיקו לו

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 16/9/2017 14:32 ● ערב ערב 2828
חבר המועצה החדש ד"ר אורן קיסוס הודיע לראש סיעתו יהודה מורדי כי הוא מעדיף לשמש כחבר וועד הורים בבית הספר של בתו ולפיכך הוא מחזיר את המפתחות ומפנה את מקומו בשולחן מועצת העירייה ● במקומו ימונה מספר 5 ברשימה - אלי דהן, ששימש בשלושת החודשים האחרונים כיו"ר אגודת הכדורגל בני אילת עדשהתפטר
תשעה חודשים הספיקו לו
העדיף את וועד בית הספר על מועצת העירייה. ד"ר קיסוס

פחות משנה לאחר שמונה לחבר מועצת עיר, הודיע השבוע ד"ר אורן קיסוס כי בכוונתו לפנות את כסאו במועצה לטובת אלי דהן. מסביר יהודה מורדי ראש הסיעה: "ד"ר קיסוס החליט שהוא רוצה להיכנס להיות בוועד ההורים של בית ספר ים סוף. הוא פנה אלי ואמר שממחלקת החינוך, אמרו לו שהוא לא יכול להיות גם חבר מועצה וגם בוועד הורים כי יש בעניין הזה חוזר מנכ"ל, אתה יכול להיות סגן מנהל בית ספר וחבר מועצה אבל אתה לא יכול להיות חבר וועד בית ספר וחבר מועצה והוא העדיף לתרום שם. בהתייעצות איתי שלשום יחד, אמרתי לו תכתוב לי מכתב ואני אכניס את אלי דהן שהוא יו"ר גמלאי צה"ל באילת".

הוא עוזב גם את סיעת ים, או רק את תפקידו כחבר מועצה?
"כמובן שהוא נשאר בסיעה".
קיסוס החליף כאמור לפני כתשעה חודשים את אלון וייס, שיצא לפנסיה לאחר שנות עבודה רבות בנמל אילת, ומשמש כיום כנציג ההסתדרות בנמלי ישראל. 
כזכור, חשפנו בשבוע שעבר כי אלי דהן התפטר מתפקידו ביו"ר אגודת הכדורגל בני אילת. בשיחה עם דהן לאחר מעשה הוא טען כי הסיבה האמיתית לעזיבתו היא ריבוי התפקידים שהוא לקח על עצמו. מאחר ודהן משמש גם כיו"ר ארגון גמלאי צה"ל באילת, תפקיד עליו הוא לא רוצה לוותר, כל שנותר לו לדבריו, לוותר על תפקיד יו"ר אגודת הכדורגל. "אני לא יכול לעשות זה וגם זה", הוא הסביר ל'ערב ערב'. "הצטרפתי לאגודת הכדורגל מתוך אהבה לענף ומתוך רצון אמיתי לתרום לשינוי, אבל לצערי אי אפשר לשנות שם. יש בעיות ניהול רציניות. ככה זה כשכל אחד רוצה להיות בעל הבית."


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש