פרסומת
דלג

פתחו בשוויון

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 20/9/2017 17:50 ● ערב ערב 2829
שחקני ’בני אילת’ היו עדיפים על היריבה מבית שמש והובילו קצת לפני המחצית 1:0 ● אלא שעשר דקות לסיום המשחק, הצליחו המארחים להבקיע ובסיום 1:1 מאכזב מבחינת אילת ● "אנחנו צריכים זמן להתגבש", מבהיר השבוע המאמן רונן שחרור
פתחו בשוויון

’בני אילת’ פתחה בהרכב עם שלושה שחקני מחלקת הנוער: ארז שיכמן, רז פילוס ודולב תמים (כשאורן בן חמי גם הוא מהנוער בעמדת המחליף) והייתה עדיפה על היריבה. עם השריקה למחצית הצליח ליאור חזות לכבוש לאילת והוריד את קבוצתו למחצית ביתרון 1:0. אילת הצליחה לשמור על היתרון במשחק 25 דקות, אלא שאז ניצול הביתיות הביא את האורחים להבקיע ולמרות שהיו לאילת עוד כמה וכמה אפשרויות לכבוש, המשחק הסתיים בשיווין 1:1. 
בסיום המשחק אמר המאמן רונן שחרור: "זה היה מגרש גרוע ושתי קבוצות שרצו לצאת עם נקודות בפתיחת העונה. לנו היה חשוב לשמור את הנקודות במשחק חוץ ואם להסתכל על חצי הכוס המלאה- לפחות לא הפסדנו בחוץ. אין ספק שהחבר'ה עדיין לא מחוברים, מורגש חסרונם של משחקי אימון טרום עונה, אבל עם מה שיש נתקדם ונצליח. ברור לי כבר היום שחסר לנו שחקן בעמדת בלם ועלינו לעשות הכל על מנת לנסות ולהביא כזה".
לשאלה האם שלושה שחקני נוער בהרכב זה אומר שהם טובים או שרק בגלל שחסרים שחקנים, אמר שחרור: "זה גם וגם. מדובר בשחקנים מוכשרים וטובים וכן, ההרכב שלנו דליל וחייב חיזוק מהנוער".
היום, יום שלישי (19-9), תארח ’בני אילת’ בבית את מכבי באר שבע. 
 


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש