פרסומת
דלג

מותק

מאת: ● ● ערב ערב 2217

יצאו לבלות


מנהל אזור הדרום של חברת "קריסטל" הגיע לחופשה באילת ויצא לבלות בחברתו של אדיר מ"אדיר אלקטריק" שדאג להכיר לו מקרוב את חיי הלילה של אילת.
תמונת כתבה
צילום: רוני מויאל


חגיגת המבקר ה- 250,000


באטרקציה הכי חדישה באילת, 'עיר המלכים', חוגגים בימים אלה את המבקר הרבע מיליון מאז פתיחת המקום לפני חמישה חודשים. מנכ"ל 'עיר המלכים', אורי פריגל, מספר, כי התחזית למספר המבקרים מתקופת הפתיחה עלתה על ציפיות היזמים. במסגרת חודשי הפתיחה, ביקרו באתר סלבס רבים, ביניהם: שר החוץ סילבן שלום ומשפחתו, השר דני נווה ומשפחתו, ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו, ח"כ מתן וילנאי, דודו טופז, ח"כ פנינה רוזנבלום ועוד רבים אחרים.
תמונת כתבה
צילום: משרד יחסי ציבור רני רהב


האצטדיון נפתח!


בשעה טובה, נפתח לפעילות אצטדיון הכדורגל העירוני החדש. חניכיו של מנהל בית הספר לכדורגל של רשת המתנ"סים, שלום לוי, יכולים ליהנות מאצטדיון מרווח, חדיש, נקי ומאובזר, ואילו ההורים הממתינים נהנים מטריבונות הבטון החדשות.
תמונת כתבה


תותים ושוקולד באהבה


יעל אבוקסיס, שבין עיסוקיה הרבים נדל"ן, הגיעה השבוע למערכת עיתון 'ערב ערב' עם מתנה מיוחדת במינה לעובדים: קערה ובה תותים ושוקולד בכדי להמתיק את זמן העבודה. יעל, שיצרה קשר חם ואוהב עם העובדים, החליטה לפנקם באהבה... תודה יעלי.
תמונת כתבה


נר ראשון בבית ראש העיר


התכנסו ובאו כל אושיות העיר להדליק נר ראשון של חנוכה בביתו של ראש העיר, מאיר יצחק הלוי. באותו מעמד, נכחו גם הרב הכט, שבירך והמיליונר הגרמני יהודי בוכמן. כמובן שכולם פונקו בסופגניות ובספינג'. ראש העיר אפילו שר סולו.
תמונת כתבה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש