פרסומת
דלג

חימום כלים

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 8/11/2017 17:04 ● מה נשמע 521
שניים מחברי מועדון האיגרוף של המאמן אנדריי קונדרבייב באילת השתתפו בשבוע שעבר במדי נבחרת ישראל בקד"טים בתחרות איגרוף קבוצתית שהתקיימה בלטביה ● הנבחרת אמנם סיימה אחרונה, אבל ההתנסות לא פחות חשובה
חימום כלים
ניצח את הליטאי. טאמר

האחים שאדי (15) וטאמר נאסר, תלמידי בית הספר 'בגין' ייצגו בשבוע שעבר את אילת במדי נבחרת הקד"טים של ישראל בתחרות ידידות בין קבוצות שנערכה בלטביה בהשתתפות נבחרות הנוער והק"דטים של לטביה וליטא. שני האילתים הצטרפו לנבחרת ישראל שמנתה עשרה מתאגרפים צעירים בהובלתם של המאמן האילתי אנדריי קונדרבייב המשמש כמאמן נבחרת הנערים של ישראל ומאמן נוסף מחיפה.
תחרות לא קלה ציפתה לנבחרת ישראל שאינה מורגלת בתחרויות בחו"ל. עבור שני האילתים זו הייתה תחרות ראשונה בחו"ל ועם רקורד של ה-20 קרבות ציפתה להם תחרות לא קלה מול יריבים מנוסים שצברו כבר מעל ל-100 קרבות. בסופה של תחרות סיימה נבחרת ישראל במקום השלישי והאחרון כשהיא מפסידה לנבחרת לטביה 3:5 ולליטא 2:6. המתאגרף האילתי טאמר בן ה-13 הפסיד ללטבי אך ניצח את יריבו הליטאי. לעומתו אחיו, שאדי נאלץ להתמודד מול יריבים חזקים- האחד אלוף ליטא חמש פעמים והשני אלוף לטביה ארבע פעמים והפסיד בקרבות. למרות המקום השלישי הבהיר המאמן אנדריי כי מדובר בתחרות ידידות חשובה לניסיון של המתאגרפים הצעירים שישתתפו כבר בסוף החודש בתחרות בינלאומית קשה בנצרת. אילת תארח בחודש מרץ הקרוב אליפות איגרוף בינלאומית בהשתתפות שמונה מדינות.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש