פרסומת
דלג

עוזר מאמן אילת, ערן יצחק: "בראשון חייבים לנצח"

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 10/11/2017 10:43 ● ערב ערב 2836
אם היה עוד מי שקיווה כי אילת תוכל לאלופה הפועל ירושלים בבית, הרי שבפועל אילת הייתה רחוקה ● קרן האור שהציגו הישראלים בקבוצה ברבע האחרון לא הצליחה לגרום למהפך ואילת חתמה על הפסד רביעי 82:67 ● ביום ראשון תארח אילת בבית את הרצליה למשחק שמוגדר על ידי ההנהלה כ"מחייב ניצחון"
עוזר מאמן אילת, ערן יצחק:  ''בראשון חייבים לנצח''

המפגש מול ירושלים האלופה של העונה שעברה באילת נראה כמעט לכל אורכו כלא כוחות. לפרקים הצליחה אילת לצמק את היתרון אבל ירושלים הראתה כי למרות שמדובר עבורה במשחק חוץ, היא בעלת הבית על המגרש. בסיום חתמה אילת על הפסד רביעי (עם ניצחון אחד בלבד עד כה) 82:67.
עכשיו נשואות העיניים למשחק הבית הקרוב שיתקיים ביום ראשון (ה- 12/11) בשעה 19:00 משחק בו תפגוש אילת את הרצליה או כמו שהגדיר את זה השבוע עוזר מאמן הפועל פתאל אילת, ערן יצחק: "עכשיו מתחילים המשחקים ב'ליגה שלנו'". למרות שגם ערן הדגיש כי אמנם לפתוח את העונה ברצף משחקים מול הקבוצות הטובות ביותר בליגה ולצבור רק הפסדים זה לא נעים, עדיין מדובר בחמישה מחזורים בלבד מתוך 28 והדרך עוד ארוכה.
אתמול, יום רביעי, נחת באילת הזר החדש דמיון ג'ונס המתנשא לגובה 2:03 מ'. "הוא יעזור לנו מאוד מבחינת הגובה, הריבאונד והקליעות מבחוץ", מבהיר יצחק ומדגיש כי הכוונה כי כבר בראשון הוא ישחק ויעזור לקבוצה להשיג את ניצחון הבית החשוב כל כך לפחות מבחינה מוראלית. 


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש