פרסומת
דלג

פורום ההורים מבקש לתקן

מאת: מערכת ערב ערב ● 11/11/2017 05:42 ● ערב ערב 2836
פורום ההורים המרכזי הוציא תיקון להודעתו הקודמת ממנו עולה כי בניגוד למה שפורסם על ידי הפורום, אין הנחיה של הסתדרות המורים בראשותו של רן ארז, הקובעת כי אין להיפגש בשעות אחה''צ עם הורים. באילת כך נראה, מדובר בהוראה מקומית של מנהלת
פורום ההורים מבקש לתקן
האם יפעל נגד ההחלטה המקומית? אייל סורגיט

רגע אחרי שהאשימו את יו"ר הסתדרות המורים רן ארז כאילו הוא עומד מאחורי ההנחייה לפיה נערכים באילת ימי הורים בשעות העבודה ולא בשעות אחה"צ / ערב, חוזר בו פורום ההורים המרכזי בראשותו של אייל סורגיט מדבריו ומפרסם תיקון ממנו עולה כי האשמה אינה בהסתדרות המורים וברן ארז העומד בראשה אלא המדובר ככל הנראה בסידור מקומי שנולד בשל החלטה של מנהלת מקומית, וכך נכתב בהודעת התיקון שהואציא הפורום:

"בהמשך לשיחתנו עם רן ארז, אין הנחיה שלא להיפגש אחה"צ או בשעות הערב עם הורים. ההנחיה הינה שבמידה וחדר המורים מסכים - יתקזזו שעות עבודה אלו משעות העבודה בבוקר (אין המדובר בשעות לימוד מול תלמידיםאלא שעות שהייה) 

לעניין העיר אילת - אמר רן ארז - כי ככל הנראה, מדובר בהוראה מקומית של המנהלת שלא מעוניינת בסידור הזה (המתקיים ברחבי ישראל) ועל כן אין מתקיימות ישיבות אלו בשעות אחה"צ/ערב. כאמור אין כל הנחיה מיוחדת לאילת."

הפורום לא ציין האם בכוונתו להמשיך ולפעול לשינויה של ההחלטה המקומית באילת.

 

חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש