פרסומת
דלג

בייבי, מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 22/11/2017 09:01 ● מה נשמע 524
אם גם לכם יש תמונות מוצלחות של הילדים שאתם רוצים לפרסם, אל תחשבו פעמיים ושלחו אלינו ● אל תשכחו להוסיף גם את שם הילד/ה, הגיל, הגן בו הם לומדים, שמות ההורים, וכל מה שיעזור לנו להפוך את האייטם למעניין.
בייבי, מי כוכב של אמא?
בים כבר קר, הפתרון הוא לצאת אל חיק הטבע שסביבנו. יותר ויותר משפחות באילת מגלות את הפתרון הנעים והמהנה

 

הנסיך חגג שנה

 

מזל טוב להדר, בנם של בטי ושלומי בן עמי מהאקדמיה המקצועית לטניס, שחגג  לאחרונה את יום הולדתו הראשון בחגיגה צבעונית ומדליקה במיוחד. כשמסביבו רק צבעי גואש לא רעילים, גילה הדר כשרון מצחיק ביותר בערבוב הצבעים יחד, כשלעזרתו הגיחה האחות הבכורה רומי. (צילום: רוני מויאל)

 

סתיו הגיע

 

הסתיו כבר הגיע אל משפחתון 'שירת הים', שם כבר התחילו לעסוק בנושא עלי השלכת. במשפחתון העבודה ההתפתחותית נעשית בקבוצה קטנה, כך שבעלת המשפחתון, נטלי אלפסי מצליחה להגיע לכל אחד ואחת. בתמונה הנסיכות הילי ולייה בנות השנתיים וחצי עסוקות בעשייה.

 

לחגוג בפיג'מה

 

אין משהו מהנה יותר מאשר להגיע לבית הספר בפיג'מה. תשאלו את תלמידי שכבת כתות ה' בבית הספר 'היובל', שהגיעו בשבוע שעבר למסיבת גיבוש שכבתית שהתקיימה בערב, בלובי בית הספר, עם פיג'מות, שמיכות ושאר מפנקים. הילדים נהנו מטונות של פופקורן, לחמנייה ונקניקיה וסרט טוב, כשיחד איתן נהנות גם המחנכות לי, שירה וכרמית.

 

קדימה לספורט

 

הראל ועמרי בן יוסף, הילדים של אמא דנה (בית ספר 'בגין') ואבא חזי ('מקורות'), גררו את ההורים בשבוע שעבר למרוץ במשפחות שהתקיים במסגרת אירועי המרוץ המדברי בעיר. הם גררו אותם לאורך 2.5 ק"מ של ריצה לאורך הטיילת, כשהמשפחה כולה נהנית מהאווירה ומהכייף של הספורט והביחד.

 

אין על הטבע

 

מי שתהה איך מעבירים את החורף באילת, כשבים כבר קר, הפתרון הוא לצאת אל חיק הטבע שסביבנו. יותר ויותר משפחות באילת מגלות את הפתרון הנעים והמהנה. 'בייבי' קלט בשטח חבורה אחת עליזה שכזו. תראו בעצמכם.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש