פרסומת
דלג

אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 12/1/2018 11:17 ● ערב ערב 2845
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ', ברק בן דוד
אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

להיות צעיר לנצח זו לא סתם סיסמה... אלא דרך חיים. כדי להבין עד כמה המוטו הזה שולט בקרב עובדי הביטלס, אתם מוזמנים להגיע ולחגוג יחד עם הצוות השמח של מרכז התיירות ולהבין את המשמעות. רוצים לדעת מה קורה בליין הכי צעיר? הנה מספר תמונות שימחישו לכם שהערב (חמישי) אתם צריכים להיות בביטלס.

 

חגיגה אילתית אמיתית נרשמת בכל מוצ"ש בשאטו כשאל המקום מגיעים האילתים בהמוניהם כדי לשבור את שגרת היום יום. ערבי גיבוש הם עניין של מה בכך, והאחרונים שנתפסו בעדשת המצלמה חוגגים הם אנשי צוות הביטחון של מלון דן יחד עם שמעון הקבט"ר ועומרי סגנו להם דאג כל הערב איש השיווק והיח"צ של השאטו רמי לגזיאל.

 

פתחו יומנים ושריינו את התאריך, כי יחצן מועדון הקרייזי אלפנט חוגג בשבוע הבא יום הולדת, והפקת הענק המתוכננת במקום מחייבת אתכם לרישום מוקדם אצל היחצנים.

 

אחרי גל שמועות רציני, הגיע הזמן ליישר קו ולספר לכם שהבעלים היחיד של הספרייה שבמרכז התיירות הוא עדן פרקו ואל תתנו לכל מיני סטטוסים בפייסבוק לתת לכם להבין אחרת. בין המבלים קבוע במקום נמצא גם טום קשתי ההורס שבכל פעם שהוא מגיע לחופשה בעיר לא מפספס את הבילוי אצל החבר עדן. צילום: שלומי זירה

 

 

 יחצני מועדון הקרייזי אלפנט אלון ניצן, אביאל מזרחי, עופרי שקד ועומרי ערוסי התארחו בשבוע שעבר בתוכניתו של גל רבינו - דרומי יומי בקול הים האדום. במהלך התוכנית, הפתיע אותם הבעלים של המועדונים אלעד גוזלן עם בשורה משמחת במיוחד ( וזאת לאחר שהחוזה נחתם! ) – אחד מהאמנים הגדולים בעולם... לא בארץ... לא ביוון, בעולם!!! יגיע לרייב פורים שיתקיים במועדון הסלינה, מה שאומר שהסלינה תקדים את פתיחתה מפסח לפורים, והאמן המדובר הוא  די ג'יי מרשמלו, אחד מהיוצרים החשובים המבוקשים ביותר בעולם.

 

מזל טוב לאליאב לוי, הבעלים של הפאדיס שחגג את יום הולדתו ה- 40. חוץ מהשמח שעשו לו בני משפחתו בבית ובהפתעה גמורה יש לציין... והחברים בפאדיס, הוא גם פינק את עצמו בחופשה לגברים בלבד עם החברים הטובים בבוקרשט. מזל טוב.

 

יוני רוזנטל ונגה אתר הגיעו לסוף שבוע באילת היישר מהעיר ללא הפסקה. מהר מאוד הלוק המרענן של השניים גרם לצלמים האילתים לעוט עליהם ולצלם אותם במקומות השונים ברחבי העיר. אנחנו פגשנו אותם בארוחת ערב רומנטית בפיפט אבניו.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש