פרסומת
דלג

שתי אלופות ישראל מאילת

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 12/1/2018 15:12 ● מה נשמע 530
תגידו מזל טוב גדול למורגן קולי בת ה -15 ולליאל מיידני בת ה – 14, שזכו בשבוע שעבר במדליות באליפות ישראל הראשונה לשנת 2018 ● קולי, חניכתו של סרגיי גרום חזרה הביתה עם ארבע מדליות (2 מדליות כסף ו- 2 מדליות זהב) והשתתפה בארבעה גמרים ואילו מיידני שייצגה לראשונה בקטגוריית נוער את המאמנת האילתית מעיין בוכריס התהדרה במדליית כסף= כבוד
שתי אלופות ישראל מאילת
מדליות כסף, ראשונה בנוער. מיידני (ימין) ● 4 מדליות. קולי והמאמן גרום

ענף השחייה ממשיך להתחזק באילת. אחרי שעד היום עשו את זה בזירה של הנוער והבוגרים שחיינו של המאמן סרגיי גרום, באליפות ישראל האחרונה לנוער ובוגרים, הצטרפו לראשונה גם שחייניה של המאמנת האילתית מעיין בוכריס ממועדון השחייה 'ג'ימים'.
ההישג הגדול בתחרות שייך גם הפעם למורגן קולי של גרום שהצליחה לא רק לקבוע שיאים אישיים בכל מקצה בו שחתה, אלא הדהימה עם רצף הישגים חסר תקדים. היא סיימה את ארבעת המקצים בהם השתתפה עם שתי מדליות זהב ושתי מדליות כסף ובכל מקצה, בזכות תוצאה מצוינת השתלבה בגמר א' לבוגרות, למעט 100 מ' מעורב אישי, מקצה בו השתלבה בגמר ב' וסיימה במקום ה – 14. אגב בקטגוריית הגיל שלה במקצה זה סיימה קולי שנייה עם תוצאה של 1.08 דקות. מדליית כסף שנייה לגיל 15 השיגה קולי במקצה 50 מ' חופשי אותו שחתה בזמן של 26.88 שנ'. בגמר בוגרות א' היא סיימה במקום ה – 9. במרחק 100 מ' חופשי קבעה מורגן תוצאה מצוינת וירדה את הדקה כשהיא עוצרת את השעון על זמן של 58.68 שניות וקוטפת את המקום הראשון לגילאי 15. בגמר בוגרות א' אליו העפילה בזכות התוצאה סיימה קולי שהייתה צעירת המשתתפות במקום ה-9. במקצה 50 מ' פרפר היא שחתה בזמן של 29.2 שנ', זכתה בזהב לגיל 15 וסיימה בגמר בוגרות א' במקום העשירי והאחרון במקצה.
גם בתחרות הזו הוכיחה קולי כי הוא קורצה מחומר של אלופים ולמרות שהיא עדיין מסרבת לעזוב את אילת לטובת פנימיית המחוננים של 'וינגייט' היא מצליחה תחת המאמן סרגיי גרום וכשהיא קרובה לבית, להשיג תוצאות מצוינות ואף לנצח את בנות הפנימייה.
בסך הכל ייצגו את הפועל אילת של סרגי גרום עוד ארבעה שחיינים חוץ ממורגן. כולם קבעו שיאים אישיים. שביט שחר בת ה – 15 קבעה את התוצאה הבולטת שלה במקצה 100 מ' חופשי-  1.06ד'.
דניאל ספירטוס בן ה – 16 שחה בזמן של 34 שנ' את המקצה ל-50 מ' חזה ו- 58 שנ' ב- 100 מ' חופשי.
ג'קי טטצ'ין (17) שחה 100 מ' חופשי בתוצאה 59 שנ' ואילו אניה גרום שמתאמנת הרבה פחות במהלך שירותה הצבאי, הגיעה בכל ארבע המקצים בהם השתתפה לגמרים א' (למעט 100 מ' מעורב). בגמר למרחק 50 מ' פרפר היא השיגה את המיקום הטוב ביותר- מקום רביעי בזמן של 29:00 שניות.

 

אלופים מ'ג'ימים'


קבוצת ' השחייה האילתית ג'ימים' בניצוחה של מעיין בוכריס הציגה לראשונה באליפות ישראל לנוער משתתפים משלה שעד היום השתתפו רק בתחרויות הצעירים. ולמרות הקפיצה ברמה, הוכיחו השחיינים הצעירים של בוכריס שיש להם בהחלט מה להראות במים. ההישג הגדול היה של ליאל מיידני בת ה – 14 שסיימה במקום השני למרחק 100 מ' מעורב לגילה בזמן של 1:14.23 ד'. 
 ומקום 4 במקצה 50 מ' חזה במרחק מאיות בודדות מהמקום השלישי. תמר שוורץ התברגה במקום ה –7 הטוב לבנות בגילאי 15 במשחקים למרחקים 50,100,200 מ' גב. עוד השתתפו מקבוצת 'ג'ימים' באליפות ישראל לנוער אבי קלאוזנר ומיכל גולן שהשיגו תוצאות יפות, שנכון להיום עדיין לא הספיקו למדליות. שאפו.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש