פרסומת
דלג

כשהליגה הגיעה למעלה שחרות

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 12/1/2018 15:14 ● מה נשמע 530
את המחזור השישי של ליגת בתי הספר בכדורסל, שיחקו ביום שישי האחרון הקבוצות באולם הספורט של בית הספר מעלה שחרות ● הקבוצה ממעלה שחרות הייתה הפעם על תקן המארחת וגם כמעט הנחילה הפסד ראשון לשחקני 'מצפה ים' מוליכי הטבה ● רק כמעט
כשהליגה הגיעה למעלה שחרות
ניצחון ראשון למעורבת (בירוק)

 

היובל –המעורבת 44:36 למעורבת


במסגרת יחסי שכנות טובים ופרגון הדדי, יצאו ביום שישי השבוע שחקני ליגת ארקיע ג'וניור סל מאילת למשחק שהתקיים הפעם באולמה הביתי של הקבוצה מבית הספר 'מעלה שחרון' ביטבתה. כמצופה מהקיבוצניקים ביום שישי בצהריים היה האולם מלא באוהדים שהגיעו לפרגן ולעודד את הקבוצה הביתית, שמגיעה בכל שבוע לשחק באילת. המארחים הגדילו לעשות כשקידמו את פני הבאים בריקודי להקת המחול המקומית, רק חבל שבעיות עם התאורה באולם (בשל תנאי מזג האוויר), הקשו על התפקוד בעיקר במשחק הראשון שהיה בין קבוצת 'היובל' לבין הקבוצה המעורבת. היובל פתוח את המשחק חלש כשבקבוצה מנגד השחקן בכור עשה על המגרש כטוב בעיניו. המעורבת רצה 15:4 אל חמישית הטובה שהייתה להם עד כה בליגה. בחמישית השנייה נבחרת היובל התעוררה וחזרה למשחק תודות להגנה טובה  וסיימה את החמישית בתוצאה 17:14 עדיין לטובת המעורבת. החמישית השלישית הייתה צמודה ומותחת, בסיומה הצליחה קבוצת היובל לחתום על מהפך והובילה בנקודה- 23:24. בחמישית הבאה שוב הייתה ידה של המעורבת בניצוחו של בכור על העליונה והיא החזירה לעצמה את ההובלה 35:28 למעורבת בסיום החמישית. בחמישית האחרונה שחקני היובל ניסו לחתום על ניצחון, אך הנבחרת המעורבת הייתה טובה יותר וחתמה על ניצחון ראשון העונה- 44:36.


מצפה ים- מעלה שחרות 25:35

 

תוצאת המשחק לא שיקפה את יחסי הכוחות ששררו על המגרש בין שתי הקבוצות. הקבוצה הביתית ממעלה שחרות ניצלה את הקהל הרב שהגיע ומילא את האולם כדי לרוץ קדימה ולאיים לראשונה העונה על היריבה המוליכה- מצפה ים. לעומתה קבוצת מצפה ים שלא מורגלת לכזה קהל שמנגד התקשתה להיכנס למשחק. רק בחמישית הרביעית חזרה מצפה ים לעצמה ולקחה את המושכות לידיה. הייתה זו מעלה שחרות שסיימה את הרבע הראשון בהובלה של 6:2. בסוף החמישית השנייה עדיין הובילה מעלה שחרות 14:7. בחמישית השלישית נבחרת מצפה ים חזרה לעניינים וחתמה על מהפך בסיום 15:16 למצפה ים. החמישית הרביעית הייתה מותחת וצמודה מאוד, כשמצפה ים שמרה על יתרון קטן בסיום החמישית- 22:23. החמישית האחרונה הייתה מוחצת מצידה של נבחרת מצפה ים ששומרת על המקום הראשון בטבלה וניצחה 25:35.


בשישי הקרוב (ה- 12/1)
בשעה 12:30- נבחרת היובל מול נבחרת ימין הרצוג
בשעה 13:40- הנבחרת המעורבת מול מעלה שחרות.
קבוצת מעלה שחרות- חופשית


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש