פרסומת
דלג

בייבי, מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 12/1/2018 16:31 ● מה נשמע 530
אם גם לכם יש תמונות מוצלחות של הילדים שאתם רוצים לפרסם, אל תחשבו פעמיים ושלחו אלינו ● אל תשכחו להוסיף גם את שם הילד/ה, הגיל, הגן בו הם לומדים, שמות ההורים, וכל מה שיעזור לנו להפוך את האייטם למעניין.
בייבי, מי כוכב של אמא?

 

הילד גדל בשנה

 

תגידו מזל טוב ענק לגלעד לייבוביץ' החתיך, הבן של אמא רינת ואבא מיקי, שגדל בשנה וחתם על גיל שמונה. המאורע החגיגי נחגג עם החברים הקרובים ובני המשפחה כשאמא רינת לא ויתרה לטובת האירוע על עוגת בלייבלייד שווה מעשה ידיה. גלעד כמובן היה מוי מאושר. זמל טוב ענק כבר איחלנו?

 

לחגוג בסאנרייז

 

מה יכול להיות יותר מהנה מאשר לחגוג מומלדת עם ההורים במלון 'מג'יק סאנרייז' בקיבוץ אילות השכן? ההורים אילן ומיטל דיאמנט, הבעלים של 'זול סטוק', היו גם הם בין האילתים שנהנו מסופ"ש כייפי במלון 'סאנרייז' הקרוב. אלא שבאותו סופ"ש חגג בנם ניתאי מומולדת ארבע. צוות הבידור המדליק של המלון לא עבר על המאורע לסדר היום וכולם חגגו לגדול יום הולדת בעיצומה של הופעת השיא ביום שישי בערב. וכן, המלון אפילו דאג לעוגה מפנקת. מזל טוב לילד הגדול.

 

בניחוח השנה החדשה

 

'בייבי' חושב שהכי כייף להיוולד ביום בו שנה אחת הופכת לשנה חדשה, וגם אם זה אומר השנה האזרחית החדשה. ליאור גרינברג היפה, חגגה לאחרונה מומולדת 6 ביחד עם השנה האזרחית החדשה. 'בייבי' מאחל לגדולה ולהורים דורית ויגאל המון איחולי מזל טוב ונשיקות.

 

הכי פרס בעיר

 

כמה ילדים בעיר אתם מכירים שהצליחו לאסוף 15,000 נקודות במתחם המשחקים של ה'בבילון' בקניון 'אייס מול' וקיבלו במתנה את הפרס הכי גדול במקום? אז זהו, שכל הילדים בדרך כלל נשברים מהר מאוד ומבזבזים את הנקודות על שטויות. בשבת האחרונה 'בייבי' פגש ב'בבילון' את דניאל בודובסקי מכתה ד'1 בבית הספר הרי אילת, שהיה ממוקד מטרה. במשך כמעט שנה הוא חסך את כל הנקודות במתחם המשחקים וקיבל סוף סוף את הפקס הגדול- בובה ענקית של מיקי מאוס. שווה בהחלט. 'בייבי' נשבע שהוא מתחיל לאסוף נקודות. שווה בהחלט. מזל טוב לדניאל.

 

אוהבות להכין כדורי שוקולד

 

'בייבי' קלט את מוראל צוברי המתוקה מכתה ד' בבית הספר 'יעלים' ובת דודתה החמודה אוריאן, רגע אחרי הכנת כדורי שוקולד טעימים ומפנקים והיה חייב להקליק. הנה לכם השתיים. מתוקות כמו הכדורים בעצמם.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש