פרסומת
דלג

קטנים עליהם: מכבי ת''א - הפועל פתאל אילת 63:82

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 12/1/2018 17:56 ● ערב ערב 2845
רבע אחד בלבד הצליחה אילת לעמוד כיריב שקול מול מכבי ת''א, אלא שכבר ברבע השני הצהובים לחצו על הדוושה ורצו קדימה כשלאילת לא נותר אלא לנסות ולצמצם נזקים ● מכבי חזרה לראשות הטבלה על חשבונה של אילת שתחפש את הניצחון הבא מול יריבה שקולה יותר ● באילת עדיין מהססים לגבי החתמתו של ארווין
קטנים עליהם: מכבי ת''א - הפועל פתאל אילת 63:82
יקבל החלטה לגבי ארווין. המאמן שרון דרוקר

מי שראה את משחק החוץ בין הפועל פתאל אילת לבין מכבי תל אביב, לא יכול היה שלא להבין מהבדלי הרמות, שאילת של העונה הנוכחית היא עונה של אמצע טבלה. הבדלי הרמות היו שקופים ולו רק מעצם העובדה כי שחקני אילת היוו יריב שקול לשחקני מכבי רק במהלך הרבע הראשון שהסתיים בתוצאה 18:22 למארחת. ברבע השני אילת נתקעה על 22 נקודות בעוד שמכבי לחצה על הגז וברחה 0:9. דקה לסוף המחצית ברקוביץ' צימק ל- 26:37 אבל רגע אחר כך תוצאת המחצית כבר עמדה על 26:42, כשאילת נשארת חסרת אונים אל מול הצהובים. ולמרות זאת, אילת לא הרימה ידיים וחזרה מאוששת לרבע השלישי. טרידוול צימק ל- 32:42, אלא ששוב הצהובים לחצו על הגז וברחו להפרש שטיפס כבר ל – 44:62. מכאן ואילך היה ברור שהמשחק הוא לא כוחות ומכבי תל אביב חתמה בסיום על ניצחון 63:82 שהחזיר אותה לראשות הטבלה.

קלעו לאילת: לויד- 24 נק', טרדוול- 13 נק', שמחון- 9נק', רוזפלט- 5 נק', ברקוביץ' וקיצ'ן- 4 נק' כל אחד, ניסים- 3 נק', ביר כץ נקודה אחת.

 

מתלבטים לגבי ארווין


הסגל המקצועי של אילת עדיין מתלבט לגבי השארתו של ז'רק ארווין בקבוצה. עמדת הזר הנוסף שחסרה בקבוצה עדיין לא אויישה, למרות שפרק הזמן שארווין הקצה לאילת לטובת בחינתו, כבר הסתיים. השבוע סיכמו הצדדים כי ארווין יישאר לשבוע ניסיון נוסף וכבר בימים הקרובים יאלץ מאמן אילת שרון דרוקר לקבל את ההחלטה האם לקבל את ארווין לקבוצה ובכך לסיים את מכסת הזרים לעונה הנוכחית או להמשיך לחפש שחקן זר מתאים יותר לקבוצה. מקורות בקבוצה ידעו למסור השבוע כי הסיכויים שארווין יישאר באילת קטנים. במקביל ממשיכה הקבוצה לחפש אחר זר מתאים יותר להשלמת הפאזל. 

 

בשבת - חולון באילת


במוצאי שבת הקרובה בשעה 18:30 תארח אילת בבית את חולון למשחק קשה. לשאלה האם אפשר לצפות מאילת בהרכבה הנוכחי ליותר מאמצע טבלה, אמר השבוע עוזר המאמן ערן יצחק: "אילת תמיד שואפת להגיע לפיינל פור, מאז חזרתה לליגת העל וזו גם השאיפה שלנו העונה. בליגה הזו אין משחק קל ואין תוצאות ידועות מראש. בעונה שעברה מכבי חיפה סיימה את העונה הסדירה במקום ה-8 והגיעה לגמר, לעומת אילת וחולון שסיימו במקומות 1,2 ולא הגיעו לפיינל פור. כך שהכל יכול לקרות. אנחנו עדיין צריכים לייצב את הקבוצה כמו שצריך, בתקווה שזה יקרה לפחות בסיבוב השלישי.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש