פרסומת
דלג

אסתטיקה - היא - תהיי יפה ותמתחי

מאת: דורית בן נון ● צילום: מערכת ערב ערב ● 7/2/2018 09:25 ● מה נשמע 534
ניתוחים פלסטיים ושלל ניתוחים אסתטיים הם חלק בלתי נפרד מהדור שלא מוכן לקבל את אמא טבע כמו שהיא ושולח יד עמוק לכיס כדי לשפר את כל מה שניתן לשפר ● וזה אומר את כל מה שניתן ●קבלו רשימה הזויה של ניתוחים נשיים ● בשם האתסטיקה
אסתטיקה - היא - תהיי יפה ותמתחי

תעשיית הניתוחים הפלסטיים מגלגלת מיליארדים בכל שנה. ועד שנאהב את עצמינו כמו שנולדנו, עולם הניתוחים צובר תאוצה וצועד לעבר עתיד מלאכותי. וככל שיש ביקוש, ההיצע הולך וגדל, אבל איפה עובר הגבול? מתי ניתוח הופך מהכרחי להזוי? 
אם חשבתם שתהליך לגיהוץ האשכים (ראה ערף 'הוא) הוא שיא השיאים של הטיפולים האסתטיים הגבריים, טעיתם ובגדול. בגזרת הנשים קיים הליך חדש והוא נקרא הלבנאלי.

 

 הבהרת פי הטבעת


אין דרך פשוטה להסביר את ההליך ההזוי הזה, שבסופו פי הטבעת של האשה החפצה בכך יהפוך לבהיר יותר. אם תהיתם על מה ולמה? התשובה היא טרנד. בשם הטרנד הזה ימרחו לכן חומר כימיקלי סביב פי הטבעת שיגרום לכן לאחר מספר טיפולים להבהרת פי הטבעת. ולא, זה לא יהפוך אתכן למבוקשות יותר, אלא אם כן אתן רקדניות אקזוטיות או כוכבות בתעשיית הסרטים למבוגרים.
הצורך להבהיר את אזור זה נובע מתהליך טבעי המתרחש בגוף, במהלכו נעשה שינוי בפיגמנטציה של העור, ובשל פעילות הורמונלית הוא נעשה כהה יותר (למי אכפת?). ואם אתן מוטרדות מכך, והנושא מדיר שינה מעיניכן, רק כדאי שתדעו שקצת הידרוקינון בפי הטבעת יעשה את העבודה.

 

 

 שדיים בחופשה


אחרי הלבנת פי הטבעת הכול מתגמד ומתקטן או במקרה הזה גדל וגדל...
נגיד שאת מתחתנת החודש ונורא בא לך על מחשוף סקסי שיידחס לתוך שמלת הכלה שתפרת או לסירוגין החופשה באיי הבהאמה מתקרבת וחזיית הביקיני דלה עלייך, כי מה לעשות שאלוהים לא חנן אותך בחזה שופע. פה נכנס לתמונה ד"ר נורמן רו אשר פיתח את שיטת ה"שדיים בחופשה". מדובר בהגדלת חזה למשך 24 שעות באמצעות. הליך המתאפשר באמצעות הזרקת נוזל לתוך השדיים. התהליך אם תהיתן אורך שלושה שבועות וייעלם לאחר יממה. ומה אז? את חוזרת להיות שטוחה כמו הגלשן שגלשת עליו בחופשה האחרונה. או במילים אחרות סינדרלה הופכת ללכלוכית. שימי לב, זה לגמרי עלול לבאס לך את החופשה אם היא עולה על 24 שעות...

 

 

חייכי הגומות 'אין’


תתפלאי אבל אם חשקת בגומות חן, היום זה כבר לא בשמיים. גם לי אין גומות חן, והאמת תמיד חשקתי בצמד שכזה, אבל בין זה לבין שיחפרו לי בפנים, יחתכו ויתפרו, המרחק עדיין גדול. אז מה בעצם עושים במהלך הניתוח? בהרדמה מקומית יוצרים חתך בחלל הפה, מעבירים חוט לא נספג מנקודה אחת של הלחי אל נקודה אחרת ויוצרים שקע בלחי.
 קושרים את החוט, תופרים והשקע שנוצר הוא גומת החן הנחשקת. הניתוח אינו מורכב או מסובך, הוא מהיר וההחלמה ממנו מהירה. הסיכון היחיד הוא בעצם הפרידה מסכום בלתי מבוטל של שקלים תמורת התענוג שיהפוך את החיוך שלך לכזה שיש לבר רפאלי בחינם.

 

שינוי קווי כף היד


יש המאמינים כי גורלנו נקבע על פי הקווים שעל כף ידינו, ואם בא לנו לשנות את הגורל, אז למה שלא נשנה קווי כף היד, כי אזמל חשמלי שחורט בכף היד נשמע ללא ספק 'פאן' רציני. 15 דקות עבודה ויש לכם קווים חדשים על כף היד, גורל חדש, וצ'ק שמן למנתח הפלסטי שגזר עליכם קופון נאה על טמטום חדש.

 

 שינוי צבע העיניים


ולסיום, אחרי שחדרנו לכל חור, הבהרנו, הגדלנו, חתכנו וגיהצנו, נותר לנו רק להשתיל קשתית מלאכותית בתוך העין ולשנות את צבע העיניים שלנו לכחול ים. ממש כמו עדשות מגע, אבל קצת יותר כואב וקבוע. העתיד כבר כאן ללא ספק.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש