פרסומת
דלג

אסתטיקה - הוא - גם גברים רוצים

מאת: דורית בן נון ● צילום: מערכת ערב ערב ● 7/2/2018 09:29 ● מה נשמע 534
חשבתם שלגברים לא ממש אכפת ממה שהם רואים אל מול המראה? תשכחו מזה ● אז אולי הם פחות מוטרדים מקמט פה וקמט שם, או לפחות פחות מודים בזה מהנשים, אבל היי, אצלם יש דאגות אחרות ● על גיהוץ אשכים כבר שמעתם?
אסתטיקה - הוא - גם גברים רוצים

הגדלות, הרמות ושאיבות כבר מזמן פאסה. זה לא שנשים וגם לא מעט גברים כבר לא משקיעים את מיטב כספם במתיחות למיניהן ובקרב אל מול כוחות הטבע וכוח המשיכה, אלא שהדור החדש של הניתוחים כבר כאן. על גיהוץ אשכים כבר שמעתם? ואם חשבתם שנשים הן בראש רשימת המנותחות, אז תחשבו שוב, גם הגברים לא עוצרים בעצור ומשאירים אבק בתחום האסתטיקה לנשים בתחום. קבלו כמה מהניתוחים הכי מוזרים אצל המין הזכרי:

 

 גיהוץ אשכים: מה שטוב לג'ורג' בטח טוב גם לכם


נו באמת, אותי למדו שמגהצים בגדים אבל לא אשכים. ובכל זאת... מסתבר שלא רק נשים דואגות לטפח את האזור האינטימי (גם לשם נגיע) ובהליך רפואי חדש, במפגש אחד, יהדקו עבורכם הגברים את שק האשכים, ולמה? כדי לצמצם את  הקמטים באזור, לשפר את המראה ולהצעיר אותו. קצת כמו טיפול פנים מתקדם, רק שלא מדובר על אזור הפנים, אז בעצם למי אכפת אם לא רואים? תתפלאו להרבה גברים שאימצו את הטרנד הזה אכפת לשמור על שק האשכים שלהם צעיר ורענן. על פי פרסומים ג'ורג' קלוני (ההורס, יש לומר) עבר הליך כזה בשנת 2008, מה שאומר שכנראה האשכים שלו מתוחים יותר מהפנים שלו.

 


ניתוח פוקר פייס


משחק הפוקר שבדרך כלל שמור לגברים דורש מהשחקנים לשמור עם ארשת פנים רצינית ולא להסגיר את עצמם במידה והיד שלהם תהיה חזקה מהיריב ולכן,,,לרציניים שבינינו קיים ניתוח ה'פוקר טוקס'- טיפול בוטוקס אשר ימחק את הבעות הפנים ויתפוגג לאחר 3-4 חודשים כשטורניר הפוקר יסתיים. אם אתם מרגישים שקופים מדי בהבעות הפנים, קצת (או הרבה) בוטוקוס, בטיפול חדשני, יגרום לכם לשבת ליד שולחן הפוקר ללא הבעות בכלל. רק קחו בחשבון שאם תרצו להתחיל עם הבלונדינית בשולחן הסמוך, חיוך סקסי ומבט חודר כנראה כבר לא יעשו את העבודה בשבילכם.

 

קוביות בייבי


תודו שאין משהו שהייתם רוצים יותר מאשר להוריד חולצה ולחשוף לעולם אוסף קוביות בטן מרשימות. אבל מה לעשות וזה לא מצליח לכם כי שכבת השומן התת בטנית גדולה מדי? אז זהו, שאם אתם סתם שמנים, סורי, זה לא יעבוד. אבל אם אתם ספורטאים, כאלו שמשקיעים זמן לא רק מול המראה אלא גם בחדר הכושר ומציגים לוק ספורטיבי ועדיין שכבת השומן הבטנית מסתירה את הריבועים, ניתוח יצליח לעשות לכם את זה. תמורת סכום שנע בין 15,000 ₪ ל- 22,000 אלף ₪ גם אתם תוכלו להציג קוביות בטן. במהלך הניתוח שאת תוצאותיו תראו רק לאחר כארבעה חודשים מיום הניתוח, ישאב לכם המנתח הפלסטי את השומן שמסתיר את הקוביות הטבעיות שמסתתרות מתחת לאותו שומן. את השומן הזה הוא יזריק לתוך הקוביות, כדי להבליט אותן. באמצעות לייזר הוא יעמיק את השקעים שמסביב לקוביות ואגב כך יבליט אותן . החתכים נתפרים בחוטים מתכלים ובסופו של תהליך לא רואים אותם. התוצאה- בטן חטובה וקוביות לתפארת. הקוביות יישמרו כל עוד תשמרו על משקל יציב. 

 


נתחו לי שפם


והרי לכם עוד ניתוח הזוי למדי שיגרום לכם להציג שפם לתפארת גם אם אינכם שעירים מספיק באזור הפנים. זה מה שקורה בעיקר בארצות המזרח התיכון, כאן שפם הוא סטטוס חברתי לכל דבר ולמי שיש שפם גדול יותר....אבל מה עושה מי שאינו מספיק שעיר בפנים כדי לגדל שפם גדול שכזה? לשם כך בדיוק נולד ניתוח השתלת השפם. המנתח הפלסטי ישתמש בשיער מאזור אחר בגוף הגבר אותו הוא ישתיל במהלך הניתוח מעל השפה העליונה בצורה של שפם כמובן. לאחר כחצי שנה, כשהשפם המועט המקורי יצטרף לשפם המושתל, יווצר שפם ראוי ומכובד. אגב, הניתוח הזה פופולארי בעיקר בטורקיה, שם אבוי לך אם אין לך שפם.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש