פרסומת
דלג

מי גנב למכובדים אלף יורו?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 8/2/2018 21:39 ● ערב ערב 2849
120 מחליקים מ- 9 מדינות השתתפו בסוף השבוע האחרון באליפות הבינלאומית הגדולה ביותר שהתקיימה עד היום באילת בהחלקה על הקרח ● הנציגים האילתים רשמו הישגים יפים ● אלא שעל כל אלו העיבה תלונה במשטרה שהגישו ארבעה מחברי הוועד העולמי בהחלקה על הקרח, שטענו כי "מישהו גנב להם סכום של אלף יורו" ● במשטרת אילת פתחו בחקירה ● מארגני התחרות מקניון ה'אייס מול' מיהרו לפצות את האורחים המכובדים בסכום החסר ומצפים כי הדין ימוצה עם האחראים
מי גנב למכובדים אלף יורו?

צילום :יניב כהן

זו הייתה התחרות הבינלאומית הגדולה ביותר שאירח עד כה קניון 'אייס מול' בעיר. 120 מחליקים מ- 9 מדינות מילאו את רחבת הקרח בקניון והפליאו עליה בביצועים, כשחברי הנבחרת האילתית לא נשארים מאחור ומוכיחים שאחרי חמש שנים בלבד על הקרח יש להם כבר הרבה מה להציג ברמות הכי גבוהות שיש. יחד עם הספורטאים מחו"ל הגיעו לארץ נציגים מצמרת הוועד העולמי להחלקה על הקרח, שאהבו כל מה שהם ראו, והחמיאו בגדול למארגנים- אנשי קניון ה'אייס מול' וצוות עובדי מחלקת הספורט בעיריית אילת, על הפקה מקצועית ומוצלחת.

 

ניקיטה שייקו - זכה במדליית זהב בנים עד גיל 10 


אלא שדבר אחד העיב על ההצלחה של התחרות- העובדה כי באחד הימים בהם שהו האורחים המכובדים בתחרות, נגנב מהם לטענתם, סכום כולל של כאלף יורו. לטענת ארבעת האורחים שהתארחו במלון 'ויסטה בעיר', ביניהם פבל ביאדנטי, סגן נשיא ה – ISu ארגון ההחלקה העולמי על הקרח, רופא שיניים בכיר ממילנו ויו"ר ההתאחדות על הקרח של בולגריה, הם הפקידו את כספם המזומן עם הגעתם למלון בכספת שבחדריהם הנפרדים, ואולם כשחזרו מהתחרות הם גילו להפתעתם כי לכל אחד מהם חסר בכספת כסף בסכום כולל של מעל אלף יורו. הארבעה שדיווחו על האירוע למארגני התחרות מיהרו להגיש תלונה על גניבה במשטרת אילת והדבר אף הובא לידיעת הנהלת מלון 'ויסטה' בעיר. מארגני התחרות מטעם ה'אייס מול' שחוו אי נעימות גדולה לנוכח המצב והופתעו כי במלון לא לוקחים על עצמם אחריות ולא ממהרים לפצות את האורחים בסכום החסר בכספות, מיהרו לקחת על עצמם את הפיצוי על מנת לסיים את האירוע בטוב. עכשיו הם מצפים כי משטרת אילת תמצה את הדין עם האחראיים וכי במלון ייקחו על עצמם את האחריות להחזרת הכסף שנגנב.  
סיגל חן, מנכ"לית מלון 'ויסטה' בעיר מסרה בתגובה: "אנו מצויים בקשר עם המשטרה, משתפים פעולה והנושא בבדיקה. אנו ממתינים לתוצאות החקירה כדי לדעת איך להמשיך ולפעול בנושא".
ממשטרת אילת נמסר בתגובה: "במשטרת ישראל התקבלה תלונה בעניין ונפתחה חקירה".

 

איווטה ברקוביץ - זכתה במדלית זהב בתחרות בינלאומית בקטגורית בנות עד גיל 15  

 

והיו גם תוצאות


נבחרת ה'אייס מול' שהשתתפה בתחרות הבינלאומית בעיר מנתה 25 ספורטאים וזכתה ב- 11 מדליות ברמות שונות, מתוכן 7 מדליות זהב. בין הזוכים ברמה א': איווטה ברקוביץ', בקטגוריית בנות עד גיל 15 –  זהב, ליאה שקד ואורי קזס – בקטגוריית זוגות ספורט -  זהב,  קיריל שייקו בקטגוריית בנים עד גיל 8 – זהב, ניקיטה שייקו בקטגוריית בנים עד גיל 10 -  זהב ואוראל בוהדנה בקטגוריית בנים עד גיל 13 - ארד. בתחרות שפטו שופטים בינלאומיים שהגיעו לאילת במיוחד. מיד לאחר התחרות הם טסו לשפוט באולימפיאדת החורף 2018 שמתקיימת בקוריאה.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש