פרסומת
דלג

כמעט זה לא מספיק

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: אילוסטרציה ● 8/2/2018 22:03 ● ערב ערב 2849
שלושה רבעים הייתה אילת חזקה בתמונת המשחק מול האלופה, אלא שבמחצית הרבע האחרון ירושלים לחצה על הגז ● אילת עם ספסל קצר, עייפות ואחוזים נמוכים לשלוש לא מצאה את התשובה וחתמה על הפסד שני ברציפות ● אריק גריפין החדש של אילת, הרשים במשחקו הראשון עם 13 נקודות ו – 8 ריבאונדים ● מאמן הפועל ירושלים החמיא לשחקניו אחרי הניצחון: "ככה אנחנו צריכים לשחק" ● מאמן הפועל אילת נותר מאוכזב: "להיות במשחק במשך 35 דקות זה לא מספיק"
כמעט זה לא מספיק

 

הפועל י-ם- הפועל פתאל אילת 72:84


שבוע לפני שהיא מגיעה למשחקי הגביע (חצי ויתכן גמר), הצליחה האלופה- הפועל ירושלים לנצח בבית את אילת. אמנם לא בצורה הכי משכנעת, אבל היי, ניצחון זה ניצחון. אילת הייתה בתמונת המשחק במשך שלושה רבעים, אבל ברבע האחרון עייפות השחקנים, מגובה בספסל הקצר של אילת נתנה את אותותיה.
תוצאת המשחק 72:84 לירושלים לא משקפת את יחסי הכוחות שהיו על המגרש. עד למחצית הרבע האחרון אילת הייתה חזק בתמונה כשג'ורדן לויד המצטיין בשורותיה עם 21 נקודות ואריק גריפין החדש, מרשים במשחקו הראשון, אלא שאחוזי הקליעה לשלוש היו נמוכים ועם 18 איבודי כדור במשחק התקשתה אילת לחתום על ניצחון. בסיום הרבע הראשון זה היה 21:22 לירושלים. אילת נשארה צמודה וירדה להפסקה בשוויון 43:43. גריפין צימק את ההפרש בסיום הרבע השלישי שהסתיים בתוצאה 55:59 לירושלים, אלא שבמחצית הרבע האחרון ירושלים לחצה על הגז ולאילת לא היה פתרון. בסיום הפסד עם תחושת החמצה לאילת 72:84.

קלעו לאילת: לויד- 21 נק', גריפין- 13 נק', שמחון- 11 נק', ניסים- 10 נק', טרנדוול- 7 נק', רוזפלט- 6 נק', קיצ'ן- 4 נק'.

לאחר שבוע של הפסקה במשחקי הליגה לטובת משחקי חצי הגמר וגמר גביע המדינה, תפגוש אילת בראשון בעוד שבועיים ה – 18/2 בחוץ את הרצליה. באילת ינצלו את ההפסקה במשחקים כדי להכניס את גריפין לעניינים.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש