פרסומת
דלג

אופק אלימלך מאילת- אלוף ישראל החדש

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 14/2/2018 16:41 ● מה נשמע 535
אופק אלימלך מאילת הוא אלוף ישראל הטרי בגלישה ● בתום תחרות צמודה הצליח אלימלך לגבור על יריבו יואב כהן וקטף את המקום הראשון לאחר מקבץ שיוטים טוב במקצה ה'מדל רייס'³בין הבנות ניצחה את האליפות מאיה מוריס מהפועל שדות ים, אילתית לשעבר ● שחר צוברי שהתחרה חולה ואף פספס את יום התחרויות הראשון סיים במקום ה – 11 ולא התברג ב'מדל רייס'
אופק אלימלך מאילת- אלוף ישראל החדש
אופק אלימלך ומאיה מוריס. אלופי ישראל

צילום: ענת הראל

אליפות ישראל בדגם הגלשנים האולימפי ה- RSX שהתקיימה במהלך השבוע שעבר בעיר, הסתיימה בשבת בצהריים בתחרויות ה'מדל רייס' אליהן העפילו עשרת המתחרים שסיימו בעשירייה האחרונה לישורת הסופית. הבשורה של האליפות השנה הייתה- אלופים חדשים וצעירים, שאולי מרמזים על כך שהגיע זמנו של דור הגולשים הקודם לפנות את מקומו לדור הצעיר. בדגם הגלשנים האולימפי לגברים, התקיימה תחרות מרתקת וצמודה ביותר, בה ניצח בסופו של דבר אופק אלימלך, מהמרכז לחינוך ימי באילת, לאחר שסיים ביום התחרויות האחרון במקומות 1, 3 ו-1. דורגו אחריו יואב כהן מהפועל שדות ים ונמרוד משיח. הגולש האילתי והאולימפי, שחר צוברי, לא השתתף ביום השיוטים הראשון בשל מחלה. צוברי שעשה מאמץ והצטרף לתחרות ביום השיוטים השני לא התעלה על עצמו ובסופה של התחרות סיים במקום ה – 11, שלא הכליל אותו על עשרת הראשונים שהשתתפו במקצה המדליות ביום התחרויות האחרון.
בין הנשים הייתה זו הגולשת הצעירה מאיה מוריס, בהווה מהפועל שדות ים בעברה גולשת מרכז השייט באילת, שהוכתרה לאלופת ישראל לאחר שסיימה את ה'מדל רייס' במקומות 2, 2, ו-3. מוריס הקדימה את נגה גלר ממועדון השייט הרצליה ואת חברתה למועדון שי בלנק, שדורגה שלישית עם 13 נקודות שליליות. הגולשת האילתית נוי דריהן שהובילה את יום השיוטים האחרון, לא הצליחה להתברג בין שלושת המקומות הראשונים בתחרות.
באליפות ישראל ב-RSX השתתפו 33 גולשים וגולשות (שיא משתתפים). את המדליות לאלופי ישראל העניק מאיר יצחק הלוי, ראש עיריית אילת, ואת המדליות לאלופות ישראל העניקה לי קורזיץ. 


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש